SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEMIANY TŁUSZCZÓW

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
Napisałem , że są dni kiedy schodzę z węglami do 100 g. Manipulowałem tym składnikiem (robiłem ładowania w ciągu tygodnia).

"Na początek polecałbym zacząc od pułapu 2500kcal, wtedy bez obaw możesz wrzucić jakieś aero, na trening siłowy także będziesz miał więcej sił. To 100g węglowodanów możesz dać okołotreningowo".

Ja nie zaczynałem od pułapu 100 g węgli. Z węglami postępowałem bardzo powoli i obcinałem je ostrożnie aby nie spowolnić drastycznie metabolizmu i nie spalić za dużo mięśni. Co do białka na diecie redukcyjnej uważam, że zwiększona jego podaż jest tu potrzebna aby zachować jak najwięcej mięśni. Napisz mi proszę w jakich porach dnia spożywać tłuszcze i do jakiej ilości można je bezpiecznie podnieść aby waga spadała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Próbuje Ci cały czas wytłumaczyć, że liczył będzie się bilans kcal tutaj oraz jakośc dostarczanych pokarmów. Ilośc białka 200g jest tak samo wystarczająca jak ta którą napisałeś. Więc jak podałem zostawiłbym ok 100-120g ww następnie 200g białka, tłuszczy natomiast wrzuciłbym około 140g biorąc pod uwagę że dajemy 2500kcal. Waga będzie spadała oczywiście wspierane to musi byc odpowiedni treningiem. pozdrawiam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a dodatkowo warto poszerzyc nieco wiedze dietetyczna

Napisz mi proszę w jakich porach dnia spożywać tłuszcze

moze inaczej
kiedy nalezy unikac duzych ilosci tluszczow ?

po treningu !


i do jakiej ilości można je bezpiecznie podnieść aby waga spadała.


dodajac kalorii moze sie okazac ze nie bedziesz w ogole chudl - sprawdzic poziom zapotrzebowania przy uwzglednieniu aktywnosci
nalezy przybudowac strukture B/T/WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"moze inaczej
kiedy nalezy unikac duzych ilosci tluszczow ?

po treningu ! "
jakiś bardzo duzych może i tak,ale normalna podaż tłuszczy po treningu nie będzie miała wpływu na regenerację. Na styntezę białek mięśniowych lepiej działa mleko pełnotłuste niż chude więc temat jeszcze do przebadania. Jednakże podsumowując całkiem z tłuszczu nie rezygnowałbym. A już w ogóle w pozostałych posiłkach obowiązkowo dodawał.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego dodalem slowo 'duzych' ilosci tluszczu

niewielkie sprzyjaja rozwojowi muskulatury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
przy załozeniu ze wegle mam na poziomie 180g ( jak schodzilem na 100 to nie czulem sie najlepiej) ,bialko 300g . Pomyslalem ze tluszcz bedzie na poziomie 40g. Wyjdzie razem 2280 kcal. Jak to widzicie? kilka postow wczesniej napisaliscie mi o odpowiednim treningu do takiej diety, macie na mysli tu interwaly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
widzę to tak jak napisałem wcześniej dałem propozycję Ty cały czas upierasz się przy niskich tłuszczach. Nie wiem dlaczego. Mam na myśli odpowiedni plan treningowy trening siłowy połaczony może być z aero czy interwałami w dnt. Ale najpierw dieta!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
boje sie o te tłuszcze,ze sa gorszym paliwem od wegli. Obawiam sie ze przy niskiej podazy wegli (100g) strace duzo miesni. Jak z tluszczami na noc? Dodawac oliwe albo oliwki zielone do tunczyka na ostatni posilek? co sadzisz o migdalach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Przeczytaj może najpierw jakie funkcje spełniają tłuszcze i dlaczego są niezbędne. Może wykaż trochę zaufania i zobaczysz że się nie zawiedziesz. Najpierw jednak zapoznałbym się z podstawami dietetyki. Na pytania które zadałeś otrzymałeś wczesniej odpowiedzi. Oliwki zielone traktowałbym raczej jako dodatek nie źródło tłuszczy. Co sądze o migdałach możesz uzupełniać nimi dietę mają dobry stosunek kwasów tłuszczowych. Jednak same migdały sprawy nie załatwią. Przedmuchane teorie na temat katabolizmu także sobie daruj bo z mięśniami nic się nie stanie. Przeanalizuj kilka badań i zoaczysz jak jest naprawdę. Na noc możesz jeśc i ww i tł jednak propozyjcę podałem wcześniej. Na noc polecam jakąś sałatkę mięsą, rybną , jajeczną z oliwa z oliwek czy olejem lnianym,. Tyle ode mnie. Wszytsko masz wyjasnione.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pomyslalem ze tluszcz bedzie na poziomie 40g.

podbij do MIN 50 g jak radzilem wyzej

Przeczytaj może najpierw jakie funkcje spełniają tłuszcze i dlaczego są niezbędne


raz - dla zdrowia
dwa - dla wiekszych miesni

Najpierw jednak zapoznałbym się z podstawami dietetyki.

mamy do samo wrazenie z s.m.p.a - warto abys zwiekszyl wiedze

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2011-07-21 07:44:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TT, ZMA i ALC

Następny temat

Cykl na mase za 300-400zł

WHEY premium