SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC!!!!!!BARDZO WAZNE DLA MNIE!!!POMOCY!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Witam Wszystkich . Mam 16 lat mam 178wzrostu i waze 82kg!!!! Prosze o rozpisanie jakiejs dokladnej diety oraz planu treningowego jestem kompletnie zielony . cwicze dopiero od okolo 2 tygodni wyciskam na klatke 80kg .. Chcialbym Miec ladna sylwetke a Duzo osob na silowni mowi mi ze mam dobra posture i predyspozycje!!1 Prosze o szczegolowe rozpisanie diety i planu treningowego . Wiekszosc moich kolegow bieze sterydy z widocznym skutkiem ale ja wolalbym nie niszczyc zdrowia i cwiczyc na sucho PROSZE O POMOC !!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
na forum mozna znalesc ogrom informacji dotyczacych tego czego chce autor ale i nie tylko tego. ww. nie pokusil sie nawet aby sprobowac przeczytac cokolwiek co go interesuje.
rozumiem ze moze byc jakis tam problem zeby posluzyc sie wyszukiwarka i poszukac czegos na wlasna reke...
no ale po co sa tematy podwieszone? po co niektorzy pisza naprawde niezle artykuly? po co "wladza" je podwiesza?
takie cos mnie poprostu irytuje, tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
Wątpie zeby ktos napisal Ci diete albo plan treningowy!!
1. Podaj wiecej info o sobie
2.Wylicz zapotrzebowanie dietetyczne itp.
W ciemno Ci nikt nie ulozy planu pponiewaz nic o tobie nie wiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
https://www.sfd.pl/Jaki_plan_na_początek-t330492-s2.html

edit. zerknij na wypowiedz michala.

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-05-03 11:19:26

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Michail za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Cuz ja moge o sobie wiecej napisac . . Jak juz pisalem jestem zielony i prosze o dokladne rozpisanie diety i planu treningowego !! Napiszczie mi co mam napisac o sobie to wam napisze :D:D Bo nie wiem co wam potrzebne :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Michail za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 378

Eldoka Panowie ! ... ELDO !
---------
Bo lepiej byśmy stojąc umierali, niż mamy klęcząc na kolanach żyć ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
iczba przeczytanych artykulow - 1.
idiota.

turliś po to pyta zeby byc madrzejszym nie wiem po co takie komentarze..

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
GRUPA I - "Masowa"

[[https://www.sfd.pl/temat246764/]]

To grupa przeznaczona dla osób nie mających wcale stażu treningowego lub trenujących od niedawna, sporadycznie i bez przemyślanego precyzyjnego planu.

Celem zajęć w tej grupie będzie:
- adaptacja organizmu do systematycznych wysiłków związanych z treningiem siłowym
- przygotowanie silnej-solidnej bazy wyjściowej do wieloletniego treningu sportów siłowych i nie tylko
- maksymalna rozbudowa sylwetki NA LATO

UKŁAD CYKLI GRUPY I

Tygodnie 1 - 5 - Budowa masy mięśniowej
Tygodnie 6 - 10 - Budowa masy mięśniowej
Tydzień 11 - Regeneracja
Tygodnie 12 - 16 - Definicja umięśnienia
_______________________________

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
turliś

Patrząc w Twój profil wychodzi średnio 3 na dobę przeczytane arty.

Więc...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
tylko ze nie siedzialem dzien w dzien na forum od momentu rejestracji, zreszta to nie jest wazne..
eot.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium