SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O OPINIE.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
do pełna to Ty sie na pewno nie najadasz!!! Zajrzyj do działu odżywiania i tam pomoze ci ktos z ułożeniem dobrej diety na redukcje...

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
niby mało ckal tak juz lece 10dni a waga stoi nawet kilo nie ubyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
ktoś mi powiedział kto siedzi w tym kilka lat ze dużo białka mało węgla i tłuszczy jeść dobrze ale tak żeby po posiłku został mały niedosyt,chodzi zeby sie nie obrzerać,ale nie wiem kto ma racje zdania są różne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
sa tacy co na mcdonaldzie 3razy dziennie urosna jak wieprze, a sa tacy co 10workow ryzu dziennie + inne bajery i bez soku ni****a do przodu nie rusza :)

jak odnotowujesz przyrosty masy na tej diecie to dorzuc z worek/dwa ryzu w czasie cyklu i rosnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
nie odnotowuje ale i spadków też nie ma,byc moze jeszcze za wczesnie bo to jest dziś 11 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
przy twojej wadze jesz za mało, nawet jak na redukcję, spowalniasz sobie przemianę materii i waga stoi w miejscu, albo jesz tak naprawde więcej bo 1500kcal potem że jeszcze 100gr orzechów a to jest z 550-600kcal, i jeszcze oliwa, chyba że wszystko to jest ujęte w tych 1500kcal???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
orzechów nie dodawałem bo nie jem ich co dziennie od kilku dni nie jem wogóle jak zobaczyłem ze po tygodniu nic nie spada,trenuje naprawde solidnie,aeroby cała godz.byc może żle sobie policzyłem ale ta dieta to jest tak jak na poczatku napisałem,nie wychodzi wiecej jak 1500ckal,1700ckal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
najbardziej to mi zalezy na zbiciu w talii bo troche sie zaniedbałem i brzuszek mały jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
to moze co powinienem dodac albo ująć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Dieta zbyt restrykcyjna jak dla mnie,wczesniej jak wygladalo zarcie?Duzo wiecej kcal?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldo + test+ meta+ deka/vinko . dobre rozwiazanie?

Następny temat

Libido na mecie.

WHEY premium