SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O OPINIE.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
jasne ze tak,mieszkam na Sycylii a tu głównie makaron i pizza przez 4 lata 35 kilo przytyłem,mam 114 przy 183cm,muszę z 10 kilo zwalić żeby było dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
No to to nie jest dobry pomysl przechodzic z dajmy na to z 7 tys kcal na 1500
Na dodatek nie chudniesz jak twierdzisz,skoro po zwiekszeniu(?)zapotrzebowania i obcieciu tych kcal dalej stoisz w miejscu to juz jest podejrzane,jakas choroba metaboliczna.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
zwiekszyłem o500ckal,póki co to dopiero 11 dni,poczekam jeszcze kilka,zwiekszyłem aeroby po treningach,znajomi mówia ze jest duzo lepiej czyli oni widza jakąś poprawe a moja waga co prawda wacha sie o dwa kilo w duł ale przecież to nic nie znaczy jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Od czegos trzeba zaczac,jak sie tylo rok czasu to nie zrzucisz w 2 tyg 100 kilo pizzy
najwazniejsza systematycznosc i silna wola a efekty juz niebawem sam zobaczysz - pierwsze co po ubraniach,bo lustro to zbyt subiektywne odczucie,wiem po sobie ciagle widze tam 110 kilo kosci

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
dzieki badmad tez tak mysle,staram sie i póki co mam silna wole,trenuje utrzciwie beż ociagania sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
16 dni 3cm w pasie i 4 kg mniej,nie wiem czy to dobry wynik czy słaby,dorzuciłem aeroby po treningu i pomału schodzi waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
szczerze mowiac przy Twojej wadze i BF(jesli dane w profilu aktualne) to to c spadlo nie jest zadnym wynkiem - wg mnie sama woda poleciala, chyba ze jestes na mocno aromatyzujacych srodkach i robisz redukacje ale to to dziwny pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
czyli że jeszcze za wcześnie na radoche,ja robie redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
60thplace nie rozumiem ( chyba ze jestes na mocno aromatyzujacych srodkach i robisz redukacje ale to to dziwny pomysl )?????dlaczego dziwny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldo + test+ meta+ deka/vinko . dobre rozwiazanie?

Następny temat

Libido na mecie.

WHEY premium