SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRODŻEKT DZIKA MASA - bebolek

temat działu:

PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
DNT 19.10.2014 Niedziela
No to pierwszy tydzień prodżektu za nami, zwiększyłem kcal do +/- 4400 kcal bo zauważyłem drobny zastój u mnie ale ostatnie 2 tyg były bardzo aktywne więc się nie dziwie. Dziś ruchu trochę mniej ale zawsze coś. Po wczoraj mogę powiedzieć że lekkie zakwasy na plecach, w sumie najbardziej na prostownikach (zauważyłem już pierwsze rozstępy hehe) no i kaptury, nawet przedramię coś tam dostało w dupę. No i skosy brzucha obolałe ale to w sumie dobrze bo muszę zbudować coś na lato.

Dieta
No i tutaj was niestety zawiodłem, miałem tłuszcze ograniczać to ich jeszcze doszło ale taki dzień, na obiad było dość tłuste mięso a potem to już samo tak wpadało - no lubię tłustsze rzeczy: ryby, sery, jaja - no a nie mógłbym np. żółtek wyrzucać toż to świętokradztwo. Same te tłuszcze wpadają i jak bym miał je ograniczyć to by się zaczęło kombinowanie i obcinanie a tak jest ok i jak trzeba dobić kcal to najczęściej idą jakieś orzechy, gorzka czekolada, nasiona, olej czy tym podobne.


A tak prezentował się mój obiad: (nawet w miarę estetycznie wygląda)



Jutro kolejny dzień nietreningowy, rano 2 godzinki WF w szkole i w sumie chyba tyle z aktywności. Do szkoły zrobiłem sobie giga omleta (1650 kcal) z gruszką w środku, ale zjadam go na 2-3 razy ;)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Skoro Tobie taka dieta pasuje i na niej czujesz się lepiej to ja Cię na siłę od tych T nie będę oczywiście odciągać - powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
DNT 20.10.2014 Poniedziałek
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć Osobiście nie odczuwam żadnych negatywnych efektów tych tłuszczy a przy moim metabolizmie to jedyny dla mnie sposób żeby przytyć. Ale dosyć tego o tłuszczach.

Dziś dzień dość aktywny, na WF godzinka akrobatyki (skoki przez skrzynie itp) o mało co utraciłbym to co u mężczyzn najcenniejsze
Potem trochę gry w kosza/piłkę nożną. A zaraz pół godzinki cardio na rowerze

Dieta
Niestety tego białka wyszło tak dużo dzisiaj, tłuszczy też a to wszystko przez spaghetti z makaronem. Jak widać kury z ryżem tu nie ma ale dieta i tak dość monotoniczna.


Niestety zdjęcia posiłku nie mam, ale mogę się czymś innym pochwalić bo wreszcie przyszła do mnie zamówiona terma kupiona po okazyjnej cenie, w realu wygląda jeszcze lepiej - mam już jedną z konkurencyjnej firmy 'surge' i jest świetna, jutro będę testować tą ;)
Jeżeli ktoś lubi klimaty patriotyczne to polecam szczerze obie firmy.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Trening 21.10.2014 Klata+Biceps+Łydka+Przedramie

Na koszulce Cud nad Wisłą a na treningu co najwyżej Powstanie Warszawskie, chęci były dobre ale wyszło jak zawsze.. Słaby progres w moich najgorszych partiach.


Dieta
Do tego co na zdjęciu doliczyć trzeba pizzę którą robiłem z dziewczyną, prócz mąki pszennej całkiem zdrowa - kalorie powiedzmy że 800 miała.


Na zdjęciu makaroni, pierś wędzona i dużo kalafiora - dużo za dużo + Jeszcze zupka grzybowa do tego była.


Przed treningiem moich najsłabszych partii, nastawienie było bojowe!



Jutro moje ulubione nogi+brzuch i potem pierwsze godziny za kółkiem

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
do kasacji

Zmieniony przez - bebolek w dniu 2014-10-21 22:25:07

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Trening 22.10.2014r Środa Nogi+Brzuch
No dziś już lepiej niż wczoraj jakiś progres jest mimo że cały dzień leje. Coś tam ciężaru dołożyłem i jakoś ten trening poszedł, później szybki posiłek (jakościowo słaby) i jazdy - stresowałem się okropnie jeszcze jeździłem po zmroku i w deszczu że widoczność była okropna a moje jelita dały o sobie potem znaki (brzuch jak piłka+obolały cały) ale chyba najgorzej nie było. Jutro regeneracja, do 15 zajęcia może jakieś cardio o zmroku .



Dieta
Mocno kombinacyjna dziś, z braku czasów na posiłki a raczej braku czasu na ich jedzenie - apetyt też nie dopisywał.


Taki chamski posiłek potreningowy, chleb pszenno-żytni (skład OK) kiełbasa z piersi kurczaka i brokułki.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Powiadomki on , dlaej jeździsz tle km rowerem ? ja jeździłem koło 100 km tygodniowow w wakacje i przy 3800 kca ed waga sie utrzymywała właśnie nic nie rosło ... jesli nie amsz problemu z jelitami , trawieniem to podbijaj dalej z tłuszczy jak sam mówisz łatwo nimi jest dobić kcal , gdyby nie mój układ pokarmowy to dalej bym jechał na hihgfat dobre miałem rezultaty masowe na tej diecie i wcale nic nie podlewało prawie :) Powodzenia bebolku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
:
kacper95
Powiadomki on , dlaej jeździsz tle km rowerem ? ja jeździłem koło 100 km tygodniowow w wakacje i przy 3800 kca ed waga sie utrzymywała właśnie nic nie rosło ... jesli nie amsz problemu z jelitami , trawieniem to podbijaj dalej z tłuszczy jak sam mówisz łatwo nimi jest dobić kcal , gdyby nie mój układ pokarmowy to dalej bym jechał na hihgfat dobre miałem rezultaty masowe na tej diecie i wcale nic nie podlewało prawie :) Powodzenia bebolku !


Ogólnie to miałem ci mówić że wszędzie cię pełno na tym forum
No na tę chwilę to jakieś +/- 60km, pogoda już coraz mniej dopisuje więc stopniowo to będzie ucinane aż do 0
Akurat problem z jelitami mam, tylko nie wiem jaki. Rodzinny zrobił mi badania, wszystko ok - zobaczył że coś jednak z tarczycą mam problem to powiedział że to tarczyca i endykronolog ma mnie leczyć a nie żaden gastrolog Teraz czekam na wizytę, a potem jak mi ten nie pomoże to do gastrologa spacer.
Dzięki

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
No pełno mnie pełno śledze tematy bo lubie i zawsze sie czegoś ciekawego dowiem a najbardziej to chyba w tym dziale w dzienniku Adama Sukera można sie duzo nauczyć patrząc na odpowiedzi na pytania userów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeci! łu!! :D

No zobaczymy co sie tam dzieje u ciebie, lecisz z tematem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRODŻEKT DZIKA PLAŻA - MouseWro

Następny temat

PRODŻEKT DZIKA PLAŻA by jarcow

WHEY premium