SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PRODŻEKT DZIKA PLAŻA - MouseWro

temat działu:

PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Banan z działu PRODŻEKT DZIKA PLAŻA. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1400
WItajcie
Nazywam się Kamila mam 25 lat i ćwicze siłowo od roku z dwoma miesiacami przerwy gdyż miałam naderwany dwugłowy uda ale już wszystko jest okej.
Moim celem jest wysmuklenie, ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała co wiąże się z redukcją tłuszczu. Zależy mi też na dobrej wytrzymałości i zwiększeniu siły mięśniowej.
Trening mój będzie się zmieniał co jakiś czas więc będę go na bierzaco aktualizować tak samo miskę też na bierzaco będę starała się ulepszać;)

Moja obecna waga to 55,9kg
BF 24,6%
Obwód klatki piersiowej 87cm
Obód talii 67,5cm
Obwód bioder 95cm

Suplementacja:
Białko
BCA
Witaminy i minerały

A oto fotki;)

Powodzenia dla wszystkich;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Witam ;)

Miło, że dołączyłaś do naszych plażowiczów;)
Mam nadzieję, że postępy będą zadowalające.
Czekam na pierwsze konkretne wypiski miski i z treningów. Jaki wzrost?
Wro = Wrocław?

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1400
Cześć
Wzrost jedyne 164cm
I obecnie Wrocław:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cześć;)
Ten tydzień i prodżekt plaża zaczęłam od CHET DAYa ;D dlaczego akurat dzisiaj? Bo ostatni czit był jakieś 3 tygodnie temu a już mnie nosiło więc musiałam dzisiaj;D
Nie będę wyszczególniać co zjadłam bo niektórym by ślinka poleciała;D
Jednak trening zrobiłam wzorowo. To nowy trening, który będe wykonywać przez miesiąc.
Moje załozenia są takie:

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B. RDL
C. wyciskanie sztangi skos góra
D. wiosło sztangą
E. wznosy z opadu
F. plank

Trening B.
A. przysiad przedni
B. MC
C. WL
D. Push Press
E. wypady
F. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń

Wszystkie ćwiczenia po 4 serie i 10 powtórzeń

Trening siłowy poniedziałek/środa/piątek
Trening interwałowy wtorek/czwartek
Cardio poniedziałek ew piątek
Odpoczynek sobota/niedziela
Dni mogą być zmienne, ponieważ czasami uda mi się pójść w weekend na siłkę więc w tygodniu któryś dzień się zmieni.

Dzisiaj zrobiłam trening A
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B. RDL
C. wyciskanie sztangi skos góra
D. wiosło sztangą
E. wznosy z opadu
F. plank 4x 40s

Do tego 25min cardio

Na dzisiaj to wszystko;)
Dobrej nocy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Na której siłowni trenujesz?:)
Czit po 3 tygodniach ? Gratuluję wytrwałości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Champion Gym na ul.Kościerzyńska we Wrocławiu;)
No po 3 tygodniach. Nie mogę sobie pozwolić na częściejsze czitowania;(

Zmieniony przez - MouseWro w dniu 2014-10-14 17:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Aaaaa już wiem ;)
Wiem wiem i rozumiem w 100%. Sama byłam przez ponad pół roku na nieskazitelnie czystej misce bez żadnego czitowania. Skoro ja dałam radę to Ty również dasz, zwłaszcza, ze raz na X czasu możesz sobie pozwolić na drobną odskocznie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pewnie, że trzeba zeby nie zwariować ;D jeśli byś mogła to zerkaj na moją miske i jeśli bym robiła jakieś byki to pisz prosze bo się cały czas ucze idealności;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przyszedł czas na dzisiejszą spowiedź;)
Dzień zaczął się spokojnie od pysznego śniadanka, później kilka spotkań na mieście powrót do domu aż wreszcie wybiła godzina 14.00 i trening;D
Dzisiaj dzień wolny od siłowych ćwiczeń jednak bardzo ważną częścią i niezastąpioną było.......

Zaczełam od krótkiej 5 minutowej rozgrzewki na rowerku a później Interwały 8 razy (10sek sprintu/50sek wolnego pedałowania).
Następnie był jeszcze orbitrek 20min w tempie ok 8 km/h.
Po wszystkim był krótki stretching i powrót do domu;)

Dieta trzymana na 100% mimo, że po wczorajszym czitowaniu mnie strasznie nosiło na słowkie ale zjadłam jako forma wyciszenia jednego daktyla:)
Oto miska

Myślę, że na dzisiaj to tyle;)
Od jutra zaczne wrzucać fotki wszystkich posiłków i wrzucę przepis na pyszne pulpety w sosie pomidorowym;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7634
I gitara Chętnie porównam twój przepis z pulpecikami wołowymi które robi mi żona... Od razu muszę Cię jednak przeprosić bo na pewno nie będą równie dobre ( no wiesz.. w końcu od żony... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10713 Napisanych postów 45587 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Około 19% BF u kobiety jest już mega fajnie sylwetkowo Powodzenia!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PRODŻEKT DZIKA PLAŻA - nenson

Następny temat

PRODŻEKT DZIKA MASA - bebolek