SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108
pon: klatka-triceps

klatka
-wyciskania na plaskiej 4x12,10,10,8
-przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 4x12,10,10,8
-wyciskanie na skosie w gore 3x12,10,8
-rozpietki 3x10

triceps
-wyciskanie francuskie sztang w lezeniu 4x15,12,10,8
-pompki w podporze tylem 3x15


sr: plecy-biceps

plecy
-podciąganie 4x15,12,10,8
-wioslowania sztanga (lokcie prowadzone szeroko) 3x12,10,8
-wiosłowanie sztangielką 3x12,10,8
-sklony na lawce rzymskiej 3x15

biceps
-uginanie ramion ze sztanga stojac 4x15,12,10,8
-uginanie ramion ze sztangielką w podporze kolana 4x15.12.10,8
-modlitewnik ze sztangielka 3x12,10,8
-uginanie nadgarstków podchwytem siadzie 3x12,10.8

piatek: nogi-barki

nogi
-przysiady wykroczne ze sztangielkami 3x15,12,10
-przysiady ze sztanga/sztangielkami 3x15,12,10
-uginanie nóg w leżeniu 3x15,12,10
-wspiecia na palce stojac ze sztanga 2x15-20
-wspiecia na palce w siadze, ze sztanga na kolanach 3x20-25

barki
-unoszenie sztangielek bokiem w gore 3x12
-wyciskanie sztangi 4x15,12,10,8
-unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 3x15,12,10
-szrugsy ze sztangielkami 3x15,12,10

Stosuje ten plan już od dwóch tygodni i teraz mam problem ! Na pewno każdy grający w piłke nożną (w klubie) wie, że teraz zaczyna się okres przygotowawczy i wraz z kolegami z klubu i trenerem chodzimy na siłownie ćwiczymy wszystkie partie mięśni (głownie nogi) i teraz jest moj problem bo np dzisiaj dzwiczyłem na treningu nogi i tez inne partie a jutro według mojego planu znów mam nogi! Po siłowni moje nogi są zmęczone i niewiem czy jutro powinienem je znowu ćwiczyć !!?? Z tego co wiem to jest za mało czasu na regeneracje, więc prosze o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Niewiem czy nie lepiej było w środe, a zwróciłem na to uwagę bo inni mówili, że wykonujesz cztery ćwiczenia na biceps, a to nie prawda.

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108
dlaczego nikt mi nie odpowiada ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
To na treningach piłkarskich w siłowni rób same nogi. Wtedy nie będziesz ich musiał ćwiczyć w ramach swojego indywidualnego treningu.
Najlepiej po prostu powiedz swojemu trenerowi że ćwiczysz na siłowni. Jęśli nie jest ograniczony /co się niestety niektórym trenerom zdarza/ to coś razem wykombimujecie.
Pozdrawiam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 515
No wlasnie jezeli masz trening nog w swoim klubie pilkarskim to na indywidualnym treningu juz nie musisz ich cwiczyc.

Trzeba zawsze patrzec z tej dobrej strony:D Cisnij soga:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1794
Siemanko.
Twoj plan zawiera podstawowy blad. Klatki nie robi sie z tricepsem w ten sam dzien, gdyz triceps ulega przetrenowaniu ( pracuje takze przy robieniu klatki ) Tak samo biceps nie moze byc z plecami ( ten sam blad ) Biceps mocno pracuje przy robieniu plecow. Zamien poprostu Biceps z trickiem i bedzie luz.

Czas pokaze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108
Ten plan ułożył mi jeden z ekspertow tego forum, a mianowicie Seewy, wiec myśle, że jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 515
Wydaje mi sie ze mozna robic w jednym dniu klate i trica. Zakladajac ze klate zrobimy pierwsza, to pozniej wystarczy zrobic slabszy trening trica (oszczednosc czasu) Nie twierdze ze to co napisales jest zle ale kazdy z nas cwiczy jak chce. Pozdro

Trzeba zawsze patrzec z tej dobrej strony:D Cisnij soga:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1794
Nom. Szczegolnie, ze w tym treningu sa tylko 2 cwiczenia na trica. Wiec lajtowo. Ja tam poprostu wole pobawic sie samym tricem i sama klatka, a nie 2 naraz. Luzik :) Ps. stwierdzenie: "Podstawowy blad" bylo zle uzyte.
Jedynie przy bicu wydaje mi sie, ze 3 cwiczenia ( po 4 serie ) + plecy w ten sam dzien to zbyt wiele. Na oko ulegna przetrenowaniu.

Czas pokaze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 515
No rzeczywiscie za duzo jest serii na bica po plecach. Ja na Twoim miejscu zostawilbym sobie tylko dwa z tych cwiczen i stosowal je zamiennie np co dwa tygodnie. Ale pamietaj to Twoj trening i TY w nim ostatecznie decydujesz pozdro

Trzeba zawsze patrzec z tej dobrej strony:D Cisnij soga:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Połączenie klatki z tricepsem i pleców z bicepsem to bardzo często stosowany układ, i oczywiście właściwy. Tricepsy są wstępnie zmęczone treningiem klatki i możemy je dokatować treningiem bezpośrednim. Takie połączenie ma jeszcze jedną ważną zaletę, ćwiczenia obciążające triceps wykonujemy w jednym dniu dzięki czemu zyskujemy czas na jego regeneracje, czas ten byłby ograniczony gdybyśmy te treningi wykonywali oddzielnie. Analogicznie jest z plecami i bicepsem.

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1794
Tak tyle, ze ma przy plecach za duzo bicepsa. Wiec wtedy regeneracja i tak nic nie da, gdyz dojdzie do przetrenowania miesnia.

Czas pokaze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program treningu na tzw. płaski brzuch

Następny temat

Jak oceniacie moj program ćwiczen?

WHEY premium