SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEMIK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
mam probem!!
biore m drola do tego bcaa Xtra, animal packa, witaminy olimu, essenciale forte, omega 3,6,9, biako olimpu, carbo,

po jakiejs odzywce strasznie ale to strasznie jestem zamulony, wymiotowac mi sie chce i wogóle nie jestem głodny!! po czym to moze byc

to jest to co lubie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
generalnie mdrol moze zamulac, choc ciezko powiedziec czy to po nim

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ja po m drolu czułem mocne zmulenie ale poza tym było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
umm na pewno po odżywce?

Witaminy, omega 3 zdecydowanie odpadają


BCAA to aminokwaski, nie.


animal to samo, witaminy

carbo to wegle, dziwne, zalezy jaki masz smak i z jakiej firmy, moze nie lubisz tego smaku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
w sumie peepeek ma racje
zalezy jak tolerujesz wegle o wysokim ig po nich moze tez byc nieco senny

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
mnie to sie tak chce zygac ze co chwila sie powstrzymuje!!

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
jak długo po m -drolu sie tak czyułes?? bo jak długo to ja odstawiam

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
Zaczęło się mniej więcej na początku drugiego tygodnia i trwało ok dwóch tygodni i wtedy musiałem przerwać cykl. Teraz już wiem że przy mojej chorobie ph itp. oralne środki są mi nie wskazane.


Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-02-04 21:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
odstaw na dzien gora dwa animalpaka

jesli nie polepszy sie rob tak z nastepnymi produktami...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
paker23 - mdrol to silny prohormon. Dla mnie PH to w ogole syf, gorszy niz SAA. Jadą po flakach ostro. Odstawilbym to gowno raz na zawsze, dla mnie nie ma wiekszych watpliwosci ktory srodek jest winowajcą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
dzis przyjołem wszystkie odzywki poza essenciale, bcaa xtra, carbo vitamin, i omega tylko jedną kaps.
nie było zamulenia. m drol była jedna kapsułka rano i jedna z obiadem

to jest to co lubie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer do cyklu z omegą 3 gold, multiple sport i kaizen creapure

Następny temat

ActivLab GAINBODY 30 MACHINE MAN

WHEY premium