SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POmoc w szybkosci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
Łoboze, bez urazy ale z takimi czasami... może spróbuj dłuższy dystans.
Jeśli jeszcze się uczysz i masz wf, to pewnie masz czasem testy i powinieneś wiedzieć czy lepszy jesteś na krótkich czy długich dystansach.


/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Aha, dodam ze 12s w wieku 16 lat to poziom na sensowne starty w mistrzostwach makroregionu (z tego co pamietam i z "moich czasow"). A juz napewno na punktowanie w druzynowkach. Natomiast 15s to bardzo przecietnie. Chcesz dojsc od przecietniaka do pretendenta do mistrza makro, zdawaj sobie sprawe jakie to trudne.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
acha a co powinienem zrobic oprocz bieganie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
trening na maszynie na czterogłowe kumpel trenuje biegi i tak mu trener kazal dużo powtórzen

Masa to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
zaluje ale niestety nie mam maszyny tylko mam obcizniki na nogi i biegam myslalem ze to wystarczy chcialbym jakis plan tygodniowy na 7dni chciałbym isc do sportowej klasy ale to mi nie wystarczy jestem za słaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
Po pierwsze to zapomnij o cięzarkach na nogi... radze Ci poszukaj jakiegoś klubu lekkoatletyki w swojej okolicy.

15 sekund na sto to nienajlepszy wynik, tak samo jak 50s na 300 dlatego łatwo je mozna poparawić. Puki co musisz biegać i ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ogólnorozwojowo- czyli całe ciało. Biegaj jak najwięcej, skipy rózne, biegi na poprawe wytrzymałości nawet 4000-5000m, sprinty itp.
Poszukaj w Sportach Ogólnorozwojowych.

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
Wystarczy poszukać...
https://www.sfd.pl/temat181056/
https://www.sfd.pl/temat63422/
No a tu masz wszystko: https://www.sfd.pl/temat191184-strona6699/



/pozdrawiam i powodzenia

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
niestety ale nie ma zadnego klubu w okolicy mam nie caly rok i chcialbym isc do szkoly sportowej niewiem jezeli to mozliwe chcialbym miec czas na 100 jakies 13s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Nie chce wypasc tutaj dolujaco ale powiem Ci jak jest.

Ludzi sie bierze do sportowych jesli maja wyniki. Zazwyczaj jesli maja te wyniki bez trenowania, jesli genetycznie sa dobrzy. Ty ich nie masz. Czy naprawde sprinty to Twoja najmocniejsza strona? Bo mi sie wydaje, ze wieksze szanse bys mial gdybys sie skupil na czyms innym, bo zwyczajnie nie zrobisz tych 3s w rok. Natomiast jest spora szansa ze skoro masz 15s na 100m (czyli slabo) to masz dobre wyniki gdzies indziej (jesli jestes ciezki to w rzutach, jesli jestes chudy to w dlugich dystansach itd). Jezeli nigdzie nie masz dobrych wynikow to mowie Ci, zapomnij o szkole sportowej bo szkoda zycia na sport wyczynowy dla kogos kto nie moze zostac mistrzem. A rekreacyjnie, na silowni chociazby, bedziesz sam decydowal o tym jaki chcesz byc.

Poza tym co to za szkola jak wymaga 12s/100m w wieku 16 lat by sie dostac?

Aha, ale jesli jestes nadal przekonany to koniecznie przeczytaj to co znalazl Ci Morfi.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2006-10-03 21:15:40

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
niewiem co to za szkola tak mi ktos muwil jestem prawie we wrzystkim dobry tylko nie w bieganiu na sprint mam duzą wytrzymałosc ale w szybkosci to jestem słaby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Ocena planu dla początkującego.

WHEY premium