SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POmoc w szybkosci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dzi: sa tacy trenerzy ze beda Ci wmawiac ze wioslowanie na ergonometrze jest na klatke. Wiem bo przechodzileem taka klotnie z kierownikiem klubu sportowego-trenerem biegaczek sredniodyst.

Poza tym masz jeszcze wiele do wyprobowania jesli odwaga i ciekawosc pozwola.

Trening kulturystyczny na pewno spowolni, tu sie zawsze zgodze. w treningu sily robi sie tylko szybkie ruchy, nie ma ost powtorzen...

albo podchodza do mnie suchary i mowia ze sa szybsi i by mi nastukali... Jak skoncze ich brechtac mowie, sorry, ale nigdy nie mialem z wami problemu. Powalczmy to zobzczycie ze nie zorientujecie sie c sie stalo...
oczywiacie wiekszosc mowi ze sa za slabi by ze mna sie mierzyc, a inni mowia ze znam jakies sztuczki... wszystkiego po trochu...

Wiecej wiedzy kazdmu sie przyda!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
moge chodzic do szkoly z obciaznikami 2kg na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
NIC TO NIE DA, JUZ TO PRZERABIALEM... ZA MALO CIEZARU BY DODAC POWERA.. . BIEGAJ Z GORKI A NABIERZESZ KOORDYNACJI RUCHOW.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
z gory?? kiedys biegalem po 30min szybszym truchtem i mnie zwolniło i przerwalem bieganie mi chodzi przede wrzystkim o sprint
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ZAPAMIETAJ RAZ NA ZAWSZE:

-WYTRZYMALOSC ZABIJA SILE/SZYBKOSC/DYNAMIKE. BIEG MAX 10 MINUT/2 KMETRY..

-JAK CHCESZ BIGAC POD SPRINTY TO NIE TRUCHTEM BO UCZYSZ SIE TYLKO "POWLOCZENIA NOGAMI"

-BIEG Z GORKI KAZE cI UCZYC SIE REFLEKSU DO PRZEBIERANIA NOGAMI. TEGO POTRZEBUJESZ ROWNIEZ NA PLASKIEJ BIERZNI. DYNAMIKA DA ODBICIE, POTRZEBUJESZ OK 2,5 METR KROKOW.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
acha z gory mam biegac jak dlugo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
a jeszcze 1 pytanie to ma byc ciągly bieg bo ja z gory biegne 1.09min i musze wychodzic do gory mozna tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ten bieg z gory ma nauczyc koordynacji. nie przesadzaj za bardzo z dystansem. rozpisalem jak to widze i nie chce sie powtarzac. Pamietaj o biegu pod gore/po poziomej PRZED biegiem z gory. Mozesz sobie eksperymentowac poki pamietacsz o tym schemacie i o tym ze jak biegasz dluzsze dystanse to zabijasz sile, dynamike i szybkosc.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
aha ja mam gore jakies 500m i pod gore tez 500 lub 600 pod gore i na prostej jakies 500/600m zajmie mi to jakies 10min z gory biegnie 1:09na 500 a na 600m 1:23min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nie przekraczaj dystansow w ktorych traci sie na szybkosci. generalnie czym krotszy tym lepszy. walnij kilka serii biegow w dol po 60-100m. co serie bedziesz szybszy. Po dluzszym czasie zaczniesz lapac jak sie przebiera nogami.



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-10-04 20:52:19

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Ocena planu dla początkującego.

WHEY premium