SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Witam wiem ze juz bylo dozo teamtow o pompkach alenie znalazlem odp namoje pytanie..mam taki problem zajakis czas bede mial spr z WF i muszezrobic 50 pompek na 5 a moim problemem jestto ze zrobie 30 ale juz mam taki bol w klacie znaczy miesnietak sie juz napną ze nie mam sil a rece mnie wogole nie bola.. co polecacie zeby wytrawac do 50 .. pzdr i z gory dziekuje.. sorry za błedy..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
może zmien szerokosc roztawienia dłoni mi to pomagało teraz robie na kazdej i jest luz

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
no a ja szeroko rostawiam rece wlasnie.. ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A kiedy masz sprawdzian? I ja wygląda Twój aktualny trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
spr prawdopodomnie za miesiac gdzies..podam ci trening klaty
wyciskanie 12/10/8/6
wyciskanie glowawgore 12/10/8/6
rozpietkni 4x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyciskanie 12/10/8/6
wyciskanie glowawgore 12/10/8/6
rozpietkni 4x10

A gdybys tak troche to zmodyfikowal w ilosciach powtorzen by sila tez poszla w gore. Przy kazdej serii zwiekszac obciazenie. Cos w ten desen:
wyciskanie 10/8/6/6/4
wyciskanie glowa w gore 8/6/6/4
rozpietki 12/10/8/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
jak chcesz zwiększyć ilość pompek to najprościej będzie jak potrenujesz przez ten czas same pompki... trening który rozpisałeś nie pomoże Ci w tym, gdyż jest on nastawiony na siłę/masę - a Tobie potzrebny jest progres wytrzymałości siłowej, więć jeśli już koniecznie chcesz to zrobić na siłowni to zapodaj mniejszy ciężar i rób serię do załamania minimum lecz nie mniej niż 20-30 ruchów w serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
pompki pompki pompki.

W miesiac powinienes spokojnie dojsc do 50, cwicz co drugi dzien.

pompuj az nie bedziesz mial sily dalej zrobic pompki.

Staraj sie zrobic w perwszej seri jak najwiecej pompek.

Zwiekszaj ilosc pompek co trening.

mi z 20 pompek w 2 tygodnie udalo sie zrobic 55.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Jak wyzej. Pompki to cwiczenie typowo wytrzymalosciowe. Dla pomek Cwicz pomki-proste;) Taka rada odemnie jezeli "czujesz" bardziej klate niz rece przy pomkach moze to znaczyc ze wiekszosc obciazenia przyjmuje tric i ramie(co jest normalne)-mozesz to sprobowac wykorzystac i rob w wezszym nieco. Moze sie okazac ze zrobisz wiecej bo wtedy mniej zaangazujesz kalte. Kombinuj,eksperymentuj ale rob pompki przedewszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
dzieki za rady ..kazdemu powyzej dajesoga jesli wejdzie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niepoukładany plan treningowy

Następny temat

orbitrek

WHEY premium