SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Późny trening (ostatni posiłek)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
Witam, Bardzo slicznie prosze o pomoc.
Od dwoch tyg jestem na diecie. Warzywa, wegle (makaron,kasza), owoce, chude mieso (przewaznie inydkjajka).
Z roznych wzgkedow trening przeprowadzam okolo 21:30. W tej chwili skupiam sie na cwiczeniach opartym na wlasnym ciele, ale oczywiscie wspomagam sie zelastwem. (mialem 2 letnia przerwe - przykre ale prawdziwe).
Celem jest zrzucenie kilogramow ktore nabralem ale rowniez rozruszanie ciala.
Pije BCAA podczas treningu i przed samym snem. Ze wzgledu iz trening koncze okolo 22:30 nie jem juz posilku. Nie jest to najlepsze rozwiazanie gdyz juz czuje ze organizm potrzebuje czegos.

Moglby ktos doradzic czy dolozyc sobie bialko czy jeszcze cos?

Ogolnie w przeszlosci gdy cwiczylem wszytko dostarczalem z diety i zazywalem bcaa.

Slicznie prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
https://www.sfd.pl/Potreningowa_suplementacja__potreningowe_okno_anaboliczne-t699437.html

zdrowia.A katabolizm to mega przedmuchana przez firmy odżywkowe sprawa. Pa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Na początek musisz wykonać obliczenia i ułożyc po prostu dietę inaczej się nie da.... Niestety potreningowo obowiązkowo dajesz posiłek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
wiem, wiem ze posilek powinien byc jednak o 23 posilek nie wplynie najlepiej na sen. A aktualnie mam z tym problem ze kiepsko zaczalem spac tzn bardzo plytko. Chcialbym jakos przetrwac do konca miesiaca bo puzniej mozliwe ze w inne godziny bede mogl cwiczyc.

Moze ktos moglby napisac jakiej firmy bialko byloby najlepsze,jezeli wogole powinienem go brac. Ogolnie znalazlem pare takich tematow ale sa dosc stare.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
najpierw ułoz diete - wtedy sięozka czy masz malo bialka i czy przyda się odzywka bialkowa
a jakie bialko to juz zalezy ile kasy chcesz preznaczc i kiedy je pic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
Aktualnie dieta jest oparta na warzywach jem 6 razy dziennie. Strikte ukladanie diety nie jest narazie dla mnie, ciezko jest mi ja trzymac. Jakkolwiek diete mam bardzo zroznicowana.

Przez 2 lata nabralem masy(tluszcu)wtedy bylo 74kg w grudniu 85.

Zaczalem w styczniu zszedlem do wagi 80kg, zmniejszalem porcje jedzenia pozniej troche biegania. Miesiac temu przestalem biegac, i wlczylem silke 1 raz w tyg 2h. 2 cwiczenia na partie. Waga ustabilizowala sie mi na 81.5kg.

Od 2 tyg zmniejszylem porcje jedzenia. Jema tak jak pisalem wczesniej. Cwicze 30-40 minut jedna prtie.
Aktualnie waga 79 -> chce zejsc do 76 a pozniej stabilizacja.
Jakkolwiek nie chce dobijac miesni tym bardziej ze silka raz w tyg zrobila naprawde duzo.

Trudko mi powiedziec kiedy to bialko ale wydaje sie ze zaraz po treningu ktory koncze przed 23 a o 24 bcaa.

Pewno wiecej osob mnie skrytykuje ale dieta nigdy dobze mie nie wychodzila. No i mamy okres swierzych warzyw co che wykorzystac.

Jezeli nie bialko to moze glutamina. Naprawde nie wiem.

Pozdro i dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
spisz plytko i lipnie bo dajesz bcaa bezposrednio przed snem
lepiej zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
ciekawe, pilem przed snem bo tak wyczytalem. A ze w sumie trening koncze pozno to myslalem ze to dobre rozwiazanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2135
Bardzo dobre, BCAA na nocny katabolizm- tutaj nic nie zmieniaj.
Oczywiście najlepiej było by spożyć posiłek, ale widzę że nikt Cię nie przekona.
Jako że jest to zarówno białko po trenigowe jak i nocne polecam mieszaninę różnych białek np.
Ultimate Nutriion Sensation 81
Multipower Formula 80

Pozdro.

Flex-Targówek-waw
Jedz, śpij, trenuj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
Wielkie dzieki

Wiem ze moze to irytujace ze upieram sie przy swoim i pewno macie racje ale w tym wypadku chyba musze to odczuc na wlasnej skorze.

Wielkie dzieki za odp. zastosuje te dwa specyfiki i zobacze co sie bedzie dzialo.

Mialbym jeszcze pytanko jakie BCAA xplode bys polecal w tej chwili mam Olimpa ale sie juz konczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Bierz pomarańcz jeśli chodzi o smak najlepsze. Stosowanie w trakcie treningu. Jak mówiłem potreningowo pełnowartościowy posiłek nie trzeba żandych odzywek.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
No tak ja to naprawde rozumiem, ale celem nie jest budowanie masy.
Cel to redukcja -> ostatni posilek maksymalnie o 20. Nie moge o 23 zjesc pelnowartosciowego posilku. naprawde juz to przerabialem i w zrzucaniu wagi najbardziej liczy sie ostatni posilek.

Odzywki -> pomoc w regeneracji. Zaznaczam ze nie biore zadnych fatspalaczy.

Jak juz pisalem. BCAA zaczynam pic kilka minut przed treningiem.
Czy teraz po treningu lyknac to bialko a przed snem BCAA ?

Prosze nie tracic cierpliwosci :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jeździć na rowerze długie dystanse, i spalać tłuszcz chroniąc mieśnie ?

Następny temat

Dieta dla mężczyzny 24 lata, niska aktywnośc fizyczna

WHEY premium