SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum - Gold Standard Pre-Workout

temat działu:

Optimum

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15749

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Przed treningiem wziąłem jedną porcję (pół saszetki). Smak jabłkowy, smaczny jak na przedtreningówkę, dobrze się rozpuszcza. Po wypiciu brak problemów żołądkowych. Na treningu odpowiednie skupienie, ale bez nadmiernego pobudzenia. Dla mnie to akurat plus, ponieważ nie wpływa to negatywnie na układ nerwowy i późniejszą regenerację. Po treningu nie ma zjazdów, nie blokuje apetytu. Pompa średnia, ale patrząc na skład to nie pompa była głównym celem dla producenta.

Rozpuszczalność 10/10
Skupienie 10/10
Smak 9/10
Pobudzenie 8/10
Pompa 5/10



Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-06-29 22:08:26

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
Wziąłem całą saszetkę i muszę przyznać
JABŁKO:
Rozpuszczalność 10/10
Skupienie 8/10
Smak 10/10
Pobudzenie 5/10
Pompa 5/10
ARBUZ:
Rozpuszczalność 10/10
Smak 7/10
Skupienie 8/10
Pobudzenie 5/10

Ogólnie zawsze najbardziej pobudza mnie kawa, jeżeli ktoś koniecznie chcę to niech spróbuje. Zdecydowanie najlepsze w smaku z tego co dotychczas piłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Ta przed treningówka zaskoczyła mnie tylko pod jednym względem- smak fruit punch, ten smak na prawde bardzo dobry i nigdy nie piłem czegoś tak dobrego jeżeli chodzi o suple. Jednak spodziewałem się więcej po jej działaniu., pobudzenie było średnie, pompa tak samo. Myślę że ta przed treningówka będzie miała dużo zwolenników i przeciwników bo jest wg mnie po prostu średnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kolejne 4 porcje stestowane

bardzo dobre smaki, zwlaszcza schlodzone, serio pilem ze smakiem, sporo przepilem juz rownych miksow, ale ten wypada naprawde spoko daje 10/10 w kategorii smak fruit punch chyba najlepszy
Pompa 7/10
Pobudzenie 7/10 bez przesadyzmu, na dobrym poziomie
Koncentracja 9/10 tutaj bardzoe fajnie, muzyka w uszach i wykonuje sie co zalozone bez zbednego rozkojarzenia

ogolnie 7/10
smialo mozna probowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
2 raz smak fruit punch, jest najlepszy z najlepszych

Dzisiaj dałem pełną porcje (bo poprzednim razem troche mniej niż 11g (może 9-10g). Przy treningu FBW dobra pompa, ale mogłaby być trochę większa. Pobudzenie dobre. Także daję 7/10. Kolejne treningi sprawdze arbuza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Było to moje pierwsze doświadczenie z przedtreningówką. Smak Fruit Punch bardzo dobry, rozpuszczalność całkiem ok. Na treningu większa koncentracja, pobudzenie i uczucie większej mocy Podsumowując:
Smak 10/10
Rozpuszczalność 8/10
Pobudzenie 9/10
Ogólnie 8/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Dziś przed treningiem wzięta cała saszetka smaku Fruit Punch - nie rozpuszczałem w wodzie więc ciężko mi powiedzieć jak z rozpuszczalnością stwierdziłem, że pierwsza saszetka pójdzie cała do buzi :D O dziwo okazało się całkiem przyjemnym doznaniem smak PRE miłe zaskoczenie pod tym względem. Natomiast jeśli chodzi o pobudzenie nie zrobiło na mnie jakiegoś efektu WOW - skupienie a i owszem było ale to towarzyszy mi zawsze na treningu nawet bez PRE - może ciut zwiększona wytrzymałość.
Za smak przyznam 10 punktów
Za pobudzenie przyznam 7 punktów
Ogólne odczucia 7/10

Przy nastepnych saszetkach sprawdzę jak z rozpuszczalnością i dam znać :)

Produkt myślę, że jest warty polecenia jeśli ktoś szuka czegoś lajtowego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
smak arbuz taki trochę landrynkowy, jabłko znacznie lepsze
za każdym razem 1 porcja (11g) trochę zostaje na dnie (nie rozpuszcza się całkowicie). Pobudzenie dla mnie za bardzo nie mogłam się skupić na treningu, doszło rozdrażnienie i nerwowość do tego kłopoty z zaśnięciem. Jednak wytrzymałość podczas treningu była lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Zacznę od smaków które testowalem i uszereguje je w kolejnosci od najsmaczniejszego - fruit punch, green apple, watermelon. Teraz troche o działaniu:
- rozpuszczalnosc 7/10 - zostaja delikatne ale wyczuwalne podczas picia grudki
- pobudzenie 6/10
- pompa 6,5/10
- skupienie 5/10
Reasumujac dobry produkt dla osób które nie lubią bądź nie oczekują ,,wyrywania" z butów czy tez pompy nie pozwalajacej dokonczyć serii ale w znacznym stopniu ułatwiającym i umilającym trenning.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Testowałem 11g porcje. Więcej raczej dla mnie za dużo. Rozpuszczalność bardzo dobra. Ogólnie smaki jak na przedtreningówę są dobre. Szczególnie arbuzowy i jabłko. Przeszkadza mi jedynie ich intensywność. Spokojnie można było dać połowę substancji smakowych i byłoby nadal intensywne w smaku. Treningi dość dobre. Dość fajne pobudzenie, jak na wczesną godzinę. Cały trening bez większych problemów. Jedynie raz trafił się gorszy dzień i uczucie zamulenia. Brak jakichkolwiek problemów żołądkowych czy braku apetytu po treningu.

Jabłko:

Rozpuszczalność 9/10
Smak 8/10
Pobudzenie 7/10
Pompa 7/10
Ogólnie 7/10

Owocowy:

Rozpuszczalność 9/10
Smak 7/10
Pobudzenie 6/10
Pompa 6/10
Ogólnie 6/10

Arbuzowy:

Rozpuszczalność 9/10
Smak 9/10
Pobudzenie 7/10
Pompa 7,5/10
Ogólnie 8/10

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optimum - 100 EGG

Następny temat

Optimum - Pro BCAA

WHEY premium