SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opona/ brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463


Był juz podobny temat i jest to zdjecie z tamtego tem ale nie było konkretnej odp więc mam taka talie jak na rys, szeroki rozstaw tych kosci wokół których jest tłuszcz, jakie mieśnie brzucha cwiczyc zeby to wcięcie znikneło ?? skośne??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1005
drazek na barki, na nim zaloz rece, tak jakby Cie ukrzyzowali, usiadz na skosnej lawce, odchyl sie do tylu, mniej wiecej kat 90 stopni z powierznia laweczki, i zasuwaj oracajac drazek maxymalnie w lewo i spowrotem w prawo, nie zmieniajac oczywiscie kata siedzenia. To moze pomoc ale dopiero jak pozbedziesz sie "dodatkowej masy" w okolicach brzucha, czyli jak to poprzednicy pisali - duzo aerobow dietka i samozaparcia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3849
dolanczam sie do pytania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
ja rowniez sie dolanczam!
ten sam problem

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
jakie mieśnie brzucha cwiczyc zeby to wcięcie znikneło ??

Które wcięcie? Na zdjęciu widze opisane "kości, sadło, mój problem".

Wyprzedze pytanie, bo pewnie chodzi o spalenie tłuszczu, więc samymi spięciami nie spalisz go.


Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-04-27 11:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
bieganiem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Bardzo ogólnie powiedziane...

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3849
TomoT!!!Chodzi mu o to ze dolna czesc jest duzo szersza poprzez tluszcz zalegajacy bo bokach i tworzy sie takie wciecie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
franek!!! W takim razie dieta redukcyjna, aeroby, hiit, siłownia i nie bedzie tego wciecia!!!

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-04-27 14:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
dieta, ćwiczenia to wiadome ale chodzi mi jakie cwczenia wykonywac zeby tego wciecia sie pozbyc, mysle ze nawet jak spale cały tłuszcz zalegajacy tam to wciecie pozostanie przez szeroki rozstaw tych kosci?
Gdzieś wyczytałem zeby skosnych nie ćwiczyc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
ja bym cwiczyl to D: SKŁONY BOCZNE:wykonanie-Stajemy w lekkim rozkroku(na szerokość barków, lub nieco szerzej),tułów wyprostowany, w jedną rękę chwytamy sztangielkę, drugą zakładamy sobie na głowę(dłonią). Z tej pozycji wykonujemy skłon w kierunku wolnej ręki, napinając mięśnie skośne brzucha. Oddech bierzemy w momencie rozpoczęcia ruchu, wypuszczamy powietrze w momencie maksymalnego skłonu. Powrót do pozycji wyjściowej może być z przekroczeniem linii pionu(tułowia)-zwiększa to napięcie mięśni skośnych.Ruch powinien być płynny i w wolnym tempie, bez gwałtownych szarpnięć. Ćwiczenie to można również wykonać przy pomocy wyciągu dolnego-zastępując nim sztangielkę. Wszystko masz w atlasie cwiczen :D

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
ktos jeszcze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANKIETA

Następny temat

Prosze o pomoc !! (trening na rzezbe czy moze mi ktos cos podsunac??)

WHEY premium