SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie TEST NO Xplode XE + batony Syntha Edge

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ktoś Ci daje za free odzywki do pojedzenia, dopłaca za kuriera, a Ty nawet nie potrafisz się wysilić i napisać recenzji po polsku? Brak szacunku dla użytkowników forum i sklepu SFD.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Panowie dyskusja tutaj
https://www.sfd.pl/Nabór_ZAMKNIĘTY__TEST_NO_Xplode_XE_+_batony_Syntha_Edge-t1126388-s17.html#post5
tutaj tylko opinie


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-09-04 15:13:26

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
BSN - N.O.-Xplode EX EDGE


2 porcje: dopiero pozniej ogarnalem ze w tej saszetce sa 2 porcje i 2x po saszetce wypilem

1) Testowany smak: Tropical Burst
2) Ocena smaku 1-10: 5/10 nie ma problemu zeby wypic, ale bez rewelacji jak dla mnie chociaz smak akurat najmniej wazny tu jest
3) Ocena rozpuszczalności 1-10: 8/10 elegancko sie rozpuszcza, lekki osad zostaje na dnie, ale wystarczy troche wody dolac i nic nie zostaje
4) Wrażenia treningowe: 9/10 mile zaskoczony jestem bo nie spodziewalem sie szczerze mowiac jakichs rewelacji, sprawdzilem tylko podwojna porcje, pobudzenie bardzo dobre jak na pw bez zadnych mocniejszych stymulantow skupienie i pompa jak najbardziej na +, tylko w chvj sie pieni co na pewno jest minusem, za 1 razem zalalem pol szklanki woda i 1/3 piany na stole wyladowalo zanim sie obejrzalem%) ale produkt na pewno wart polecenia, tyle, ze pewnie przy 1 porcji troche slabsze by byly odczucia


BSN - Syntha-6 Edge Bar

1. Vanilia Chocolate Fudge: 6/10
2. Double Chocolate Brownie: 5/10
3. Chocolate Peanut Butter: 6/10

nie mam za bardzo porownania bo nie jadam tego typu rzeczy, ale sa smaczne, wszystkie bardzo podobnie smakuja, sklad jest spoko tylko kleja sie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Test No Xplode EX EDGE oraz batony Syntha-6 Edge Bar

Wraz z Marian 87 przeprowadziliśmy test w formie wideo relacji





jak widac na filmiku wszystko przyjeło sie elegancko

BSN N.O.-Xplode XE Edge

1) Testowany smak : Tropical Burst
2) Ocena smaku: 9/10 - zapach słychac było na filmiku ze powala smak tak samo bardzo dobry jak na przed treningówke
3) Ocena rozpuszczalności: 8/10 - rozpuszcza się bardzo dobrze, jednak zostaje dużo piany
4) Wrażenia treningowe: 9/10 - poleciały 2 porcje czyli cała saszetka , pobudzenie bardzo mocne, pompa elegancka na treningu , moc , siła energia , wszystko tak jak powinno być bez przesadyzmu , zreszta widac na filmiku jak Marian katuje kopyta , ja akurat łapy robiłem i zrobiłem po 5 ćw na tric i bic bo poprostu nie chce sie przerywac treningu


BSN - Syntha-6 Edge Bar

Vanilia Chocolate Fudge - Double Chocolate Brownie 6/10 - bardzo podobny smak ale szału nie ma
Chocolate Peanut Butter: 8/10 - dużo lepszy smak , zreszta kto nie lubi orzeszków w batonie

Batony bardzo miekkie nie jakieś twarde ze ciezko sie je gryzie , no i długo nie trzeba żuć , sklad tez dobry jak na batony wiec warte uwagi





Zmieniony przez - rutkow w dniu 2016-09-05 12:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wstępie dziękuję za możliwość udziału w teście
Bez zbędnych dodatków:



Pw:
1) Testowany smak - Tropical Burst
2) Smak 7/10 bywało lepiej, ale i znacznie gorzej. Jak dla mnie smak jest trzecioligową kwestią, ważne żeby nie odpychał.
3) Rozpuszczalności 8/10 Mocno się pieni, ale pozbycie się piany nie stanowi żadnego problemu.
4) Wrażenia treninowe: Bardzo poprawne, biorąc pod uwagę skład. Jedna z lepszych pw bez 1,3 i tego typu dodatków. Moim zdaniem półkę wyżej niż Saw/napalm/iron pump/sting v2/3/ostrovit pump itp, a na poziomie psycho z 1,3 .
Pobudzenie 8/10
Pompa 5/10
Ocena końcowa 7/10







Batony


1. Vanilia Chocolate Fudge: 8/10 - Całkiem niezły jak na "wartościowe" batony .
2. Double Chocolate Brownie: 10/10 - Super, jak dla mnie najlepszy z testowanych batonów. Nie ma nic do poprawki :)
3. Chocolate Peanut Butter: 7/10 - Lekkie rozczarowanie, ale nie ma tragedii, baton smaczny, ale nie czuję tam masła orzechowego
++ moja klasyfikacja :D
Scitec Jumbo bar < FA core < Syntha-6 Edge orzechowy < Syntha-6 Edge wanilia = booster < sante wszystkie białkowe < Syntha-6 Edge ciastko czekoladowe













Zmieniony przez - arekr97 w dniu 2016-09-05 18:51:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 775
Również chciałbym jeszcze raz podziękować za udział.

BSN - N.O.-Xplode EX EDGE

1) Testowany smak :Tropical Burst
2) Ocena smaku 1-10 plus komentarz (jw) : 7/10 smak rześki ale drapie w gardle
3) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz (no xplode ex) : 5/10 powstaje piana, więc rozpuszczalność średnia
4) Wrażenia treningowe , tzn. pompa, pobudzenie, koncentracja, itp (no xplode ex) : Pompa bez rewelacji. Pobudzenie dobre, trening na większej intensywności, skrócone przerwy, większa ochota do treningu. Porównując zwykłego NO Xplode'a do tego, mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie to praktycznie to samo.

Batony:

Miejsce 3) Double Chocolate Brownie - Ocena 5/10. Smak mało intensywny ale w miarę ok. Spodziewałem się czegoś smaczniejszego po tym smaku.
Miejsce 2) Chocolate Peanut Butter - Ocena 6,5/10 Wyczuwalne orzechy, smak ciut lepszy od powyższego.
Miejsce 1) Vanilia Chocolate Fudge - 9/10 Bardzo smaczny baton. Smak mocno intensywny. W porównaniu do wyżej wymienionych, ten baton "łatwiej" się jadło. Łatwiej się odgryzało, nie był tak twardy jak reszta co wg mnie na duży + :)

To tyle :D
Dzięki bardzo raz jeszcze. Pozdrawiam



Zmieniony przez - Adalaborek w dniu 2016-09-05 21:52:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Czas i na moją opinie

BSN N.O. Xplode Ex Edge
Jako, że jest to w ogóle mój pierwszy pw w życiu, dawka 10,5g (jedna porcja) była w 100% wystarczająca dla mojej osoby.
Dosyć ciekawe doświadczenie, nie ukrywam.
1. Testowany smak: Tropical Burst
2. Smak: 8/10 - odpowiadał mi, ala taka tropikalna oranżada. Już po otwarciu opakowania poczułam przyjemny zapach. Pijąc zostaje na języku taki „piaskowy” posmaczek. Ale mnie on osobiście nie przeszkadzał, ogólnie pozytywnie się zaskoczyłam, smakowało nieźle i z przyjemnością wypiłam „do dna”.
3. Rozpuszczalność: 6/10 - rozpuszcza się, ale pomimo wymieszania produktu łyżką na dnie i ściankach szklanki po wypiciu pozostaje drobny osad. Powstaje mocna piana podczas zalewania produktu wodą, jednak nie przeszkadza ona w konsumpcji.
4. Wrażenia treningowe: tutaj się nieco rozpiszę, bo jak zaznaczyłam na początku, to moja pierwsza pw, mnóstwo nowych doznań.
Najpierw zaczęły mnie swędzieć palce, a potem… płatki uszu . Zapewne to sprawka beta-alaniny. Irytujące swędzenie utrzymywało się jakiś czas, przechodząc jakby przez różne partie ciała (dłonie, ramiona). Póżniej zrobiło się gorąco i spociłam się okropnie - przy martwych ciągach na czwórkach czułam ciepło. :D Byłam wyraźnie pobudzona, czułam się troszkę jak „mały samochodzik”, ale mam wrażenie, że nie przełożyło się to na efektywność, intensywność treningu - siła i pompa bez większych zmian, pomimo „dziwnych” odczuć i uczucia nakręcenia - jedynie przerwy między seriami musiałam robić krótsze, bo nieco mnie nosiło, żeby nie siedzieć „bezczynnie”, więc to na plus, bo trening wyszedł krótszy, a mimo to - tak samo intensywny jak zawsze.

Dobry produkt na "słabszy" dzień, kiedy potrzebujemy tego lekkiego kopa.

BSN - Syntha-6 Edge Bar
Na wstępie powiem to co dotyczy wszystkich batoników - są lekko gumiaste, fajnie się je „ciumka” i zaklejają mordkę, czepiają się zębów. Mi taka konsystencja dosyć odpowiada, przynajmniej dłużej się je je (siejeje), nie są na gryza i już.
W każdym z batonów czuć wyraźnie odżywkę białkową.
Szczerze mówiąc są batonami dosyć drogimi - w podobnym przedziale cenowym możemy znaleźć „przyjemniejsze” składowo oraz smakowo batony, producent powinien na to zwrócić uwagę.

1. Chocolate Peanut Butter

8/10
Ten poszedł na pierwszy ogień, bo byłam go też najbardziej ciekawa. I nie zawiodłam się. Moje kubki smakowe będące aktualnie „na redukcji” bardzo polubiły ten smak - może nie było szaleństwa, ale trzeba przyznać - smaczny. No i te orzeszki… :)
Nie wiem tylko, czy trafione jest tutaj miano masła orzechowego.

2. Double Chocolate Brownie

7/10
Smakowo wypada dla mnie gorzej niż kolega wyżej, ale również przypadł mi do gustu. Przypomina mi troszeczkę płatki śniadaniowe czekoladowe (typu nesquick, chocapici i inne).

3. Vanilia Chocolate Fudge

5/10
Szczerze mówiąc bez rewelacji, właśnie takie przeciętne 5. Ani mnie to ziębi, ani grzeje, słodkie, a o to chodzi w tego typu produktach. Najbardziej wyczuwalny posmak białka w prochu jak dla mnie.
Miał za to najprzyjemniejszą dla mnie konsystencje, najbardziej zbliżoną do klasycznych batonów z tych wszystkich 3 smaków.

Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście. Mam nadzieję, że więcej będzie takich ciekawych, nowych doświadczeń!


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2016-09-06 11:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125


NO Explode EX EDGE





Porcja (1 saszetka)

Smak sredni, mocno pieni sie. Co dodzialania to mile,delikatne pobudzenie, lepsze skupienie na treningu. Cieszy mnie brak mrowienia. Ogolnie bardzo fajna przedtreningowka,jednak dla mnie (ponad 100kg) jest ona za mala,2porcje mysle by byly idealne gdyz jest w niej wszystko czego mi trzeba ;)
Ocena 3,5 /5


Syntha-6 Edge Bar

Fajny skladowo batonik. Dobry w smaku,,ogolnie ciekawe smakl. Nie spodobalo mi sie to iz strasznie lepki jest, kleil sie jak cukierki dumle o ile ktos jadl. Ale mogl bym jesc je codizennie w sporej ilosc,polecam !

Ocena smaku:

1) Chocolate Peanut Butter - 10/10 - KOZAK
2) Double Chocolate Brownie - 9/10- mimo ze nie przepadam za czekoladowymi smakami to tu bylem baaardzo milo zaskoczony ;)
3) Vanillia Chocolate Fudge -8/10 bez szalu dla mnie


Zmieniony przez - Creative w dniu 2016-09-06 12:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
BSN - N.O.-Xplode EX EDGE

1) Testowany smak :Tropical Burst

2) Ocena smaku 1-10 plus komentarz (jw) : 10/10 smak jak najbardziej plus. Coś jak multiwitamina. Jak dla mnie najbardziej na plus

3) Ocena rozpuszczalności 1-10 plus komentarz : 7/10 Rozpuściło się wszystko bezproblemowo. Żadnej piany ani nic. Lecz mimo, że było rozpuszczane w dużej ilości wody to osad dalej pozostał

4) Wrażenia treningowe , tzn. pompa, pobudzenie, koncentracja, itp (no xplode ex) : Pierwsza saszetka poszła w dzień nóg. I kompletna porażka. Pompa mimo krótkich przerw dużej ilości powtórzeń jak i węgli w diecie była znikoma. Pobudzenia też nie odczuwałem. W dodatku kumpel powiedział, że wyglądam jakbym miał zaraz zasnąc także ten
Przy drugiej porcji gdzie była klatka z bvicepsem zupełnie na odwrót. Pobudzenia dalej praktycznie nie było za to pompa rewelacyjna. Mocna i długo się utrzymująca. Do tego odrobna cardio wystarczyła by łydki również się spompowały. I utrzymywało się to do godz po treningu. Także drugie podejście bardzo mocno zaskoczyła i koncowa ocena 8/10

Batony:

Miejsce 3) Double Chocolate Brownie - Ocena 7/10. Smak niezbyt wyrazisty. Myślałem, że da się go bardziej odczuć

Miejsce 2) Vanilia Chocolate Fudge - Ocena 8/10 Smak bardziej odczuwalny niż przy choco brownie, ale też jakoś nie powala

Miejsce 1) Chocolate Peanut Butter - 9/10 Ze wszystkich ten najbardziej zasmakował. Do tego osobiście uważam za plus to, że ciągnął się jak ciągutka bo bardzo mi podchodzą mordoklejki. Jak gdzieś go zobaczę w fajnej cenie to na pewno skuszę się na niego


I dziękuję bardzo za możliwość przetestowania




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
dziękuję także za udział w teście ! :)


NO Explode EX EDGE
1)Testowany smak - Tropical Burst
2) Ocena smaku 10/10, dobry smak, nic nie gryzło przyjemnie się piło,
3) Ocena rozpuszczalności – 7/10, może być , bywało gorzej, brak większych zastrzeżeń, szkoda tylko że bardzo się pieniło zanim piana opadła to trochę minęło..
4) Wrażenia treningowe – jak dla mnie super. Ale ja wcale teraz od dawno już w sumie nie używam żadnych przedtreningowek, organizm się odzywail , także zwykły energetyk na mnie już dobrze działa ;p mi się bardzo podobało wrażenia pozytywnie co do siły i pobudzenia, koncentracji. Pompy jakiejś szczególnej nie zauważyłam. W każdym razie jestem zadowolona  zarówno jedna jak i dwie porcje zrobiły swoją robotę dla mnie. Przy dwóch porcjach mrowienie było duuuże nie lubie tego uczucia.


Syntha-6 Edge Bar
testowalam trzy smaki w/w batona (Vanillia Chocolate Fudge, Double Chocolate Brownie, Chocolate Peanut Butter). Wszystkie zjadłam szybko omomom haha dobre były, choć jadłam lepsze;p ale często też takich nie jadam. Chętnie skusiłabym się jeszcze raz by je spróbować i chętnie bym zjadła ze smakiem, także wrażenia raczej pozytywne. Musiałam na trochę dać do lodówki bo roztopione lekko były, konsystencja troszkę ciągnąca, ale przy tych batonach proteinowych to często norma z tego co zauważyłam. Najbardziej smakował mi brownie chyba, choć ciężko potem mi było odróżnić smak od pozostałych batonow :D . Szkoda że w ogóle cukier w nich jest bo uwzgledniając że dużo osób jada batony takie co stara się unikać cukru. Nie zmienia to faktu że pobudziły one moje smaki ;)
1) Vanillia Chocolate Fudge 7/10
2) Double Chocolate Brownie 9/10
3) Chocolate Peanut Butter 8/10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka dla szczupłego.

Następny temat

Redukcja suplementacja

WHEY premium