SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OlImp - System Protein 80®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76044

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
bierzesz wg brakow w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
ale lepiej przed treningiem czy po? chodzi mi o to zeby to nie kolidowalo z shockiem i storem wiec lepiej przed shockiem czy przed stormem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
aminki przed i po tr (mozesz ze stackiem)
sp na noc/rano do płatków jesli jadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1663
Banan - polecam. Nie zamula.

01.03.09 - zacząłem drogę do chwały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10832
Smak waniliowy mi nie podszedł.Skład dobry polecam generalnie

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam smak koksowy

Smak zbyt delikatny..malo wyczuwalny

Rozpuszczalnosc ok.

Dobre białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
wszyscy pisza ze dobre bialko itp przez co sie robi 15 stron lektury :P
mam pytanie odnosnie tego bialeczka, czemu jest tam napisane ze specjalna formula na noc skoro w skladzie nie widze kazeiny?
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 430
Do tych wszystkich, którzy z sarkazmem odnoszą się do kolegów pytających o EFEKTY uzupełniania diety białkiem:
Piszecie, że to nie kreatyna, że jakich to niby efektów można się spodziewać po białku itd. To ja się Was pytam, po co kupujecie preparaty białkowe? Dla smaku? Jeśli tak to nie mam więcej pytań. Za to jeśli nie, określcie się jasno: CO TO TAKIEGO JEST, CZEGO SIĘ SPODZIEWACIE PO TYM BIAŁKU I CZEGO RÓWNOCZEŚNIE NIE MOŻNA NAZWAĆ "EFEKTEM"???

A teraz moja ocena tego białka. Otóż w moim przypadku ten preparat sprawdza się wyśmienicie. W mojej codziennej diecie brakuje białek zwierzęcych. Od kiedy dodałem do tej diety SP 80 przyrosty suchej masy mięśniowej wyraźnie wzrosły. Oczywiście nie można tego porównywać z boomem, jaki daje np. kretka, ale różnica jest i tak "mocno zauważalna". Ma to swoje odzwierciedlenie przede wszystkim w konsystencji i wyrazistości mięśni a nie w jakichś ogromnych wynikach na wadze. Ja jestem ektomorfikiem, a białko, wiadomo, wspomaga odtłuszczanie ciała, dlatego oponka na brzuchu też mi zmalała, więc w moim przypadku śmiało można mówić o efekcie body recomposition :)
Smakowo (czekolada) jest ok, może troszkę za lekki smak (piję z mlekiem), ale łyżeczka kakao rozwiązuje problem.
Bywa, że czasem żołądek się buntuje przeciwko temu białeczku, ale to sporadyczne przypadki (w stresie, pośpiechu, przejedzeniu itd.)
Jak dla mnie, zestawienie cena/jakość - mistrzostwo świata (biorąc pod uwagę, że to ceniący się Olimp).
Białko szamię 2x, albo 3x (rzadziej) dziennie - rano (dosypuję do owsianki), po treningu, albo przed snem. Zawsze w porcjach po 35g. Oprócz tego biorę HMB (2-3 mega capsy Olimpa dziennie). Mój trening to HST.

Do Sobczaka: Może "night formula" to rzeczywiście zbyt szumnie brzmi bez kazika w składzie, ale im pewno chodzi o to, że albuminy też trawią się stosunkowo długo.

(]_,) \'-wa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO chyba nie 5cm w bicu

odzywka białko raczej musi smakowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Szopqu

rownie dobrze jak nie lepsze efekty bys mial dodajac do owsnaki, po trenigu i przed snem porcje kury czy jaja

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - System Protein 65®

Następny temat

Olimp - Taurine Mega Caps®

WHEY premium