SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OlImp - System Protein 80®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76041

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
mam tak samo jak Ty

prolo truskawke bardzo dobre, przy czekoladzie się męczyłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
wlasnie skonczylem prolo czeko na sile troszeczke, od jutra truskaweczka

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Mam takie pytanko, bo nigdy nie stosowalem zadnych odzywek i nie wiem czy nie kupilem jakiegos syfu! Otoz mieszalem ostatnio tego olimpa z woda,przez przypadek szejker mi sie otworzyl i odzywka rozlal sie na podloge i po wyschnieciu wygladalo a raczej przypominalo lep na muchy! Nie szlo oderwac nogi!!! Takie to cholerstwo slodkie czy cos. I teraz pytanko - czy ta odzywka naprawde jest taka "slodka" czy mnie wychu...li i sprzedali jakies gown...? Opakowanie niby oryginalne z chologramem itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałeś fejka.

To samo białko (tyle, że oryginalne) także rozlało mi się kiedyś na podłogę, ale uformowało się zaraz w serduszko i pachniało lawendą przez dwa tygodnie. Oryginalne rzeczy tak mają.

No stary, zastanów się.

Zmieniony przez - Dog Face w dniu 2009-05-25 03:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Na raz nastepny, umyj podloge przed tym, jak odzywka wyschnie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Jestem właśnie po wypiciu porcji tego białeczka, smak kokosowy.

Piłem z wodą, dosyć smaczne, może za bardzo nie czuć smaku ale bez problemu da się wypić ;) bardzo dobra rozpuszczalność- żadnych grudek, delikatna piana(pewnie by opadła ale nie czekałem po wstrząśnięciu i od razu piłem). Jutro spróbuje w mlekiem. polecam :)

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mam teraz kokos (po wanilii i czeko) i wogole smaku nie wyczuwam

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
jak dla mnie kokos smakuję jak mleko , trzeba dac 100-150ml wody by poczuc smak.. spodziewałem się lepszego smaku ( przynajmniej ładnie pachnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Ja dałem 100ml wody i też za bardzo nie czułem smaku;) Przed chwilą właśnie wypiłem z mlekiem, niezłe, bardziej czuć smak kokosowy niż z wodą taki jakiś trochę mdły. W każdym razie będę pił tylko z wodą ;) Jeszcze mam smaki wanilie i czekoladę, ale zacznę je pić dopiero jak skończę ten. pzdr

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - System Protein 65®

Następny temat

Olimp - Taurine Mega Caps®

WHEY premium