SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry i Ogrątka nacierają vol. 10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140863

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
a ja bede pizgal po 4 cykle rocznie

grani do tego czasu to juz bede expertem hehe

albo modem

jak bede mial przy 175 cm (bo gdzies tyle mam ) 80kg to powiem stop

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Tez tak macie ze nawet jak nie skonczycie jeszcze cyklu to planujecie juz kilka do przodu ?? U mnie to juz chyba choroba jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
a ja jak na bfie 8% bede mial 42 w lapie to bede cwiczyl bardziej wszechstronie i bede staral sie to utrzymac Ten cel chcialbym osiagnac do matury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
joł

Kurde pojechałem do sklepu z zamiarem zakupu supli jechałem tramwajką i się z***ała i nie chciało mi się iśc na nogach to wróciłem do domu =D pojadę we wtorek ew. środę bo dziś wypłata była a nie chcę jej roz***ać w 24h
no i nowy karnet na siłkę trza pyknąć, i rękawice muszę też kupić bo swoje gdzies zgubiłem =/ kurde coś miałem pisać ......


A już wiem jutro cały dzień w pracy a już mi się nie chce ****a dobrze że weekend wolny i w poniedziałek znowu ale na 11 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
no ostro ja jak jestem nacyklu to już myśle co na przyszły
Chłopakli walić swierzaków

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
W_ojtek23 też tak mam ja za tydzien zaczynam i za pewne w połowie obecnego będę myślał już coś na lipiec =D może wezmę tą całą nowość z Olimpa =D o ile kasa pozwoli bo trzeba kupić dwa opakowania aby na cykl starczyło ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
Trzeba wcześniej planowac aby zaoszczędzić kaski

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232


Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ja planuje juz rok w przod

teraz po shock+tcm+cee zarzuce chyba aakg+cytrulina jeesli kasa bedzie i na tym przez lipiec polece

od wrzesnia 35-42dni lece na XS+ cos...

listopad/grudzien polece na Storm+reszta XS lub Orotan+cos...

luty/marzec lece na tym czego nie wezme na listopad

XS bede mial na 2 cykle

mysle jeszcze nad HP zeby gdzies wrzucic

i do kazdego cyklu z 8-10kg gainera i 1-2kg bialka i cala reszta


ja nie umiem zasnac nie myslec o silowni a jak planuje cykl to jzu koniec zupelnie kumpel mi kiedys powiedzial ze mam chyba obsesje nt silowni i supli bo non stop gadam o nich albo jak ktos zacznie temat to ja tam zawsze zaraz jestem i musze cos rzucic


to jest chore

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Ja to teraz planuje mala redukcje 4 tygodnie na tse a pozniej storm+shock jak beda fundusze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy przeszliście na ciemną stronę mocy? ;-)

Następny temat

NitroBolon energaizer 1100g + cm3 180 kaps

WHEY premium