SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry i Ogrątka nacierają vol. 10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140937

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
p2p co to no ja tez wogole nie wylanczam chodzi miesiące bez wylanczania bo jak wyłączę włączyć mi sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
P2P (od ang. peer-to-peer - równy z równym) - model komunikacji w sieci komputerowej, który gwarantuje obydwu stronom równorzędne prawa (w przeciwieństwie do modelu klient-serwer).

W sieciach P2P, każdy komputer może jednocześnie pełnić zarówno funkcję klienta, jak i serwera. W najpopularniejszej implementacji modelu P2P, jaką są programy do wymiany plików w Internecie każdy węzeł sieci (czyli komputer użytkownika) odgrywa rolę serwera przyjmując połączenia od innych użytkowników danej sieci, jak i klienta, łącząc się i pobierając dane z innych maszyn działających w tej samej sieci. Wymiana danych jest zawsze prowadzona bez pośrednictwa centralnego serwera. Sieć P2P charakteryzuje się także płynną strukturą, która zmienia się w zależności od tego, jakie komputery są w niej aktualnie zalogowane.

Należy pamiętać że korzystanie z sieci p2p nie jest "darmowe". Kiedy korzystasz z sieci p2p "koszty", które powinieneś ponieść to wysłanie (upload) minimum takiej samej ilości danych (choć nie koniecznie tych samych) co pobrałeś (download), w innym przypadku sieć szybko załamie się. Aby pokryć ilość danych "ukradzioną" z sieci przez nieodpowiedzialnych użytkowników (leecher) a także komputery należące do organizacji chroniących prawa autorskie należy wysłać ilość danych równą 110%-120% pobranych danych. To jest właśnie koszt "darmowych" plików z internetu.


YO

one more

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
michal masz jakies uprzedzenie do Venoma? hehe

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
niechce mi sie czytać daje wypiskę kurde ja zamówiłem venoma i będę musiał go sie pozbyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
riphaza pisal kilka stron wczesniej o venomie.

polaco napewno ktos kupi

dobranoc ogry

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2008-04-09 23:18:16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
michal ale nie napisalem nikomu kto ma np 18 lat zeby go bral

az tak glupi nie jestem

a ten koles co napisal to: "luzno" byl z Dopingu wiec bral juz napewno rzeczy duzo mocniejsze

dobranoc pozdro

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-04-09 23:18:51

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jest jest!!!!!






---------------------------------------------------------------------------------------------> i w dol

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-04-09 23:57:17

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
-------------------------------------------------------------------------------------------->


*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7142
Poznaj moc spirali !(niewskazane dla osob z chorobami serca, przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem lub psychoterapeuta)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy przeszliście na ciemną stronę mocy? ;-)

Następny temat

NitroBolon energaizer 1100g + cm3 180 kaps

WHEY premium