SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie-dla kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2675
no to jak tam przygotowania do powitania Mikołaja???

butki wyczyszczone? a może skarpety powieszone? no chyba nie rajstopy co by więcej weszło


Pozdrawiam
(ja tam wolę te żeberka pooglądać!!! Rycerze wyginęli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2675
no to rozumiem qazar Twój wizerunek oko cieszy ,
kaloryferek kojarzy się z ciepłem

(zaczęłam 3tydzień dietki).....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
Quazi owiń się folią i wszyscy będą zadowoleni bo będzie widać co dziewczyny chcą widziec a tobie troche cieplej będzie

Ja to nawet nie pamiętam dokładnie kiedy zaczołem dietke, już tyle czasu

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018


Z okazji Mikołaja życze wam wszystkiego najlepszego.... no i pełnych butów oczywiście


P.S. No no Qazarku ale zdjatko..... czyżbym nie mówiła, że całkiem seksownie wyszedłeś na nim Biguż ty się nic nie rpzejmuj i tak "Twój Kaloryferek" jest najsekowniejszy.

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
dieta idzie super ;) tylko mam problem, pierwszy to taki ze po rowerku stacjonarnym bola mnie kolana tydzien temu cwiczylam rano 30 min na czczo i popoludniu ledwo chodzilam to samo powturzylo sie drugiego dnia gdy cwiczylam na czczo ... gdy cwicze wieczorem nie mam takiego problemu... co mam zrobic cwiczyc 3h po obiedzie (ale o ktorej wtedy kolacja) czy 2h po kolacji aha wieczorami cwicze po 20 min , ma to sens?
drugi problem to bialy ser czy to normalne ze jak zjem na kolacje 100b sera i do tego wazywko po 2h jestem naprawde glodna az w brzuszku sciska ... juz nie jem bialego sera na kolacje tylko na II sniadanie z jablkiem i jest ok... ale czy to jest normalne?

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta idzie super ;)

Cieszy mnie to nie zmiernie

tylko mam problem, pierwszy to taki ze po rowerku stacjonarnym bola mnie kolana tydzien temu cwiczylam rano 30 min na czczo i popoludniu ledwo chodzilam to samo powturzylo sie drugiego dnia gdy cwiczylam na czczo ... gdy cwicze wieczorem nie mam takiego problemu...

Masz ustawione za duze obciazenie,zmniejsz je a szybciej pedaluj ,przed treningiem zrobo pare przysiadow i moco potrzyj rekami kolana,pomoze wierz mi

co mam zrobic cwiczyc 3h po obiedzie (ale o ktorej wtedy kolacja) czy 2h po kolacji aha wieczorami cwicze po 20 min , ma to sens?

Rano 30 miut i po kolacji 2 h moze byc??

drugi problem to bialy ser czy to normalne ze jak zjem na kolacje 100b sera i do tego wazywko po 2h jestem naprawde glodna az w brzuszku sciska ... juz nie jem bialego sera na kolacje tylko na II sniadanie z jablkiem i jest ok... ale czy to jest normalne?

Oczywiscie ,na kolacjie najlepsze sa jajak na twardo im wiecej tym lepiej
_______________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Bigus : nie pekaj ja od 3 lat w najwieksze morzy przez 20 minut chodze w samym koszulce ,od tego czasu nie choruje ,co do mikolaja to chyba ci pisalem ze ma marzenie : porsche cheine 3,5l turbo disel ,zloty ewentualnie czary podac swoj adres?? przyslesz??

Tasiu: moj avantar jest sexy ,ale twoj jest bardziej zyslowy i dziala bardziej na moja wyobrazn

Ja rownierz zycze wszystki masy prezentow na mikolaja ,a szczegolnie prezetu pod postacia twardego i jedrnego cialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3422
mam najlzejsze obciazenie!!! naj naj najlzejsze mniejszego juz sie nie da ;) sprubuje z tymi przysiadami i tarciem ;) ok a czy moge zrobic tak ze 1 - 2 razy w tygodniu na czczo 30 minut i co drugi dzien po kolacji 2h 20 minut? mam troche malo czasu rano musuialabym wstawac o 6 na aeroby na czczo jedynie w weekend moge sobie na nie pozwolic a wieczorki to luzzz!

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
no najlepszego itd

Quazi porsze ee a coś tańszego?
i jeszcze jedno twoj avatar nie jest sexy
Tasi tak, ale nie twoj
A ja coś dostane od ciebie?

20 min to troche mało tych aerobów, postaraj się stopniowo dodawać po pare min aż dojdziesz do chociaż 30-40min bo w ciągu tych 20 min to nie wiem czy wypalisz chociaż glikogen z mięśni a dopiero po tym fakcie palisz tłuszcz, jeśli aeroby nie są za malo lub za dużo intensywne

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch - cwiczenia na dolna czesc

Następny temat

Mięśnie skośne brzucha

WHEY premium