SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie-dla kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
juz ci pisze...diety mi to nie psuje bo mam troche ww a weydaje mi sie ze tobie tez nie powinno bo to naturalne ))

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
taska a tak w ogóle tak jak idzie tobie dieta?jakie efekty? moze podaj co jadasz to troszke sobie wykorzystam, czasem brak pomysłow,a co do tych owoców to chyba faktycznie lepsze niż ciasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ciastom mówimy nie

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
qrde wy to jeszcze tylko ochoty robicie heheheh na ciasta oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Jestescie straszni.... mowie do panow.... nie wiecie co to wilczy apetyt przed okresem Panowie to czasem trudno opanowac. Ja nie polecam duzo suszonych owocow ja tylko mowie ze lepsze niz slodycze. Jak kobieta musi to oznacza ze ona MUSI.... I JUZ

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
e tam zaraz okrutni też od czasu do czasu mnie łapie ochota na coś dobrego, ale robie wtedy ładowanie ww napcham się i mam dość na długo czas

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Och bigus bigus ty nie wiesz co potrafi zjesc kobieta w te dni Stary ładowanie to harcerstwo.

Czesc Najo
Juz CI pisze.... moja dieta... 3 tydz jem a przynajmniej sie staram, czytalas pewnie ze wczesniej z jedzeniem roznie bywalo, moja (GŁODÓWKOWA). Jak narazie idzie wszystko dobrze. Wbrew temu co mowi logika, jak jem to chudne mam mniej o 3kg. Pewnie już nie wroce do wagi poprzedniej 48kg, poniewaz troche ostrzej cwicze niz zwykle np 6mscy roweru górskiego dały mi nogi kolarza... moja łydeczka po prostu mniami mam teraz problem z kozaczkami na szpileczkach (
A co do tego co jem, CIAGLE MAM JADLOWSTRET... ALE próbuje wszystko co zaleca Qazar, tak wiec na sniadanko jogurt naturalny 150g z ortębami, słonecznikiem, migdałami,siemiem rodzynkami, 70g. Pozniej robie sobie smoothiego mleczko 0% z otrebami i banan. Jaja. Wczoraj wypróbowałam tunczyka z oliwą i kapustą surowa poszatkowaną, wszystko wymiesznae i doprawiene.. nie jest złe ale zachwytu nie było. Na koacje serek grani z oliwą i szpinakiem- surowym oczywiście. Zajzyj na ta stronke tez tam kilka wkleilam co mozna zjesc; https://www.sfd.pl/temat171661/strona2/ Narazie wszytsko próbuje np Losos wedzony wymieszny z bialym serem na paste, ale niestety za bardzo mi smierdzi rybami. Sledzia nie rusze... nic na to nie poradze ale ja mam wrazliwy nos ( Do makreli nie mam dostepu, tak wiec bede bazowac na tunczyku i kuraku. Dzis sprobuje piersi uparowanej ( juz jestem podekscytowana bo za miechem tez nie przepadam. To na tyle.

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch - cwiczenia na dolna czesc

Następny temat

Mięśnie skośne brzucha

WHEY premium