SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie-dla kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
u mnie idzie w dół powoli ale konsekwentnie ostatnio zastuj miałem ale ruszyło sie coś dalej.
Bo z kobietami tak to jest, mało która rozumi kiedy się wziąść za redukcje, najcześciej te które wsumie nie mają nic do zrzucania, a te pulchniejsze nie myślą nawet o tym tylko sie użalają nad sobą

Niunia jakbyś od tych wartości jeszcze chciała odejmować to by była ostra głodówka

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2675
no przepraszam, chyba nie czytasz dokładnie....
Jesli o mnie chodzi to się nie użalam tylko poprosiłam WAS o radę bo od lat jem mało i wmiarę zdrowo, a pomimo codziennych ćwiczeń (od ponad roku regularnych)nie chudłam

oczywiście domyslam się, że akurat mnie nie miałeś na mysli ale miej na uwadze, że media każą jeść mało bleble... dużo warzyw itp itd, i jemy coraz mniej... i nic.... bo nikt nie do pisze cos na temat spowolnionego metabolizmu....

Nie bronie leniwców i żarłaczek... znam takie co niby mało jedzą a wszamaja na obiad dwa dania jak chłop....itp

dobra dość!!! faktem jest że Polacy za mało się ruszają
ja jeżeli siedzę to np.ściskam piłkę między nogami, albo unoszę nogi do góry albo albo....

ale wiem że muszę bo niestety siedzę w domu, pracuję w domu choć czasem od latania po tym domu jestem mokra to fikam na orbitreku bo wiem że tak trzeba i lubię to....

pomyśleć, że kiedyś trenowałam lekkąatletykę

no to sobie napisłam ... czy to ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ma sens czytałem dokładnie i oczywiście nie o Tobie to było, tak mnie wzieło na polemizowanie i pisałem ogólnie jak jest na świecie bo nie tylko w Polsce a później pozwy są do mc donalda że to przez niego biedna dziewczynka sie spasła do ponad 100kg tacy ludzie mnie dopiero rozbrajają, na szczęście puki co u nas nie ma takich

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2675
no to sobie ponażekaliśmy itp,itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
czasem trzeba ide nynać zaraz więc dobranoc bo rano do szkoły eehh tu bym mógł dopiero ponażekać

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018


No co tam każdy narzeka to ja też.... waga stanela, BUUUU zawyje.... ale spokojnie trzymam nadal założenia diety przestoj to przestoj. No moze troche mojej winy, wczoraj malenki grzeszek= chinszczyzna . Ostatnio sporty też mi gdzies sie zapodzialy, no moze bez przesady bo dwa razy w tyg najmniej 3h nartek. Zawsze to coś.
Bigus ty na szkole narzekasz... ja bym chciala do niej wrocic, przyznajmniej jakis regularny plan a ja.... no cóż, moze niedługo coś się zmnieni. Acha, a jesli chodzi o użalanie to mysle ze nie ma tu takiej PANI, inaczej byśmy sie tu nie znalazły
A nawiazujac do McDonaldsa to oni sadza sie o wszytsko np.... kawa byla za goraca i gosc sie oparzyl w przyrodzenie
Tym optymistycznym akcentem zakoncze moje narzekania i życzę miłego dnia.

PS. Dziekuje za ten obrazeczek ale mysle ze przyda sie jak podziele się z Paniami

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
tutaj raczej nie ma nikogo, też mówiłem ogólnie koteq fajny lece miłego dnia

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Milo sie czyta wasze rozmowy jak telenowele form Brasil (zart) ,wiecie co jest tak naprawde najgorsze na sile przjmowac sie dieta , ostanio (2 miesciace) wzielem sie ostro do powrotu do formy z atvorka i tak sie jakos przejelem ta dieta ze mimo duzej aktywnosci(3 razy w tygodniu silownia 1h ,2 razy dzienie po 45 rowerek) zero efektow ,polar wskazywal kosmiczne ilosci spalonego tluszczu (3kg) aa ja nie splailem gram,wiec za namowa dalem luz z dieta i cwiczemniami(wywalilem polowe areobow) i nagle okazalo sie ze zaczelem mocno sie redukowavc(jak na mnie ) ,wiec rada dieta solidna i przestrzegana ,acz bez przesady i trening rownierz wywazaony ,tym optymistycznym akcenetem zakoncze moje dene wynuzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
no wiadomo czasem trzeba dać sobie troche luzu żeby odpoczać i fiz i psychicznie żeby dalej ciągnąć i nie zwariować

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch - cwiczenia na dolna czesc

Następny temat

Mięśnie skośne brzucha

WHEY premium