SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie-dla kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pomijając nawet kwestie praktyczne mięsień po prostu prezentuje się lepiej niż brzydka "galaretka"

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smoczku masz cześciowo nawet racje:)

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Ułożyłam sobie dietkę. Bardzo proszę o ocenę.
Śniadanie: 2 kawałki chlebka żytniego+ogórek+sałata+200g twarogupółtłustego
II Śniadanie: 2 kawałki chlebka żytniego+sałata+ogórek+50 g filetu z indyka
Obiad: Pierś z kurczaka z grilla+ 200g warzywa ( nie strączkowe )
Kolacja: Tuńczyk w sosie własnym+100g warzywa
Codziennie ćwicze aerobowo min. 45min na rowerku i 3 razy w tygodniu chodze na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Wlasnie go sobie drukuje
Super Bede mial cos dla kolezanek i mamusi


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madzia-dodaj przede wszystkim jeszcze jeden posiłek, bo cztery to za mało Niech to będzie np ten podwieczorek między obiadem i kolacją
Na śniadanie możesz zjeść trochę mniej sera, ale za to zwiększyć porcję węgli złożonych Lepiej byłoby też, żebyś zamieniła półtłusty ser biały na chudy, chyba, ze Ci zupełnie nie smakuje, to wtedy zostaw-przecież nie będziesz się męczyć Jedyne co bym poprawiła to właśnie więcej ww na śniadanie i dodatkowy posiłek Dorzuć też jakieś źródła tłuszczy nienasyconych, bo w tuńczyku jest ich malutko. Warto byłoby wciąć trochę orzechów, do sałatki użyć oliwy z oliwek, czy zjeść tłustszą rybę, albo awokado

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie sa owoce? chociaż jeden malutki grejpfrucik by się przydał, albo jakaś morelka? Czy to są zbędne cukry? Witaminki to podstawa. Owoce zawierają przeciwutleniacze oraz potas, no a cytusy to błonnik. Od jenego owocu się nie utyje...chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz rację favorku nie zwróciłam uwagi Do śniadania, drugiego śniadania, spokojnie można owoce

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobranoc Smoczku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobranoc

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smoczku... pomóż
Czytam sobie Wasze Forum już od dawna. Czytam i chłonę wiedzę Mam zamiar stosować się do wskazówek tutaj (a także w innych działach) zawartych. Jednak nie jestem żadnym sportowcem i trudno mi tak od razu przyswoić sobie wszystkie te informacje... przyswoić, zapamiętać i wdrożyć. Dlatego postanowiłam, że będę robiła to powolutku. Zaczynam od wskazówek zawartych w tym poście (po za zgubieniu nadwagi najbardziej mi zależy). Brakuje mi jednak informacji na temat jedzenia i ćwiczenia - chodzi o pory posiłków i treningów. Wiem, że dobrze ćwiczyć od razu po przebudzeniu i dopiero po ćwiczeniach jeść. A co jeśli ćwiczę w ciągu dnia? Lub wieczorem (tak, że po powrocie np. z basenu już pora na sen)? Jeść po powrocie z ćwiczeń czy tuż przed nimi...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch - cwiczenia na dolna czesc

Następny temat

Mięśnie skośne brzucha

WHEY premium