SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocenka i pomoc!?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Gi 90kg przy takich wymiarach to nic nadzwyczajnego.Pisze że ma 34 w bicu...nie idzie tego zbytnio zauważyć bo ma luźną ręke.Ja jestem w jego wieku mam 35-36 w łapce i wyciskam 102kg.Więc ja mu wierze

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
No dobra, bicek to moze mi ma 34 (chociaz daje tu max 32), ale spojrz na przedramie, barki, kaptury. Gosc wyglada jakby w zyciu ciezarow w lapie nie mial...

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
no tu sie prędzej z toba zgodze

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Wiecie teraz probuje spokolwac kamerke cyfrowa.. zeby wam niedowiarki obadly szczeny.. jestem pelen podziwu dla tych ktorzy mi wierza..a pozatym poco mam klamac.. jak jusz wczesniej powiedzialem jestem dumny ze tyle podnosze... Cwiczylem regolarnie na sile wiedz masa z deka slabiutko.. ale od stycznia zaczolem mase..a serwatka nie kupiona w normalnym sklepie z odrzywami...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Sorka za 2 posty.. Ktos tu powiedzial zero kaptorow zero.. przedramienia..sorka ale ich nie cwicze stosuje standardy..Klatka, Biceps, Triceps od czasu do czasu barki. Teraz dopiero zaczynam trening na AMse wiedz rozplanowalem wszystko. Ktos mowi ze na Focie nie ma tyle ile pisze moze tak to widzicie ale ja nie naprezalem sie jak glopi tylko luzno sposcilem rece..:-/ Moze wiedz ktos to zauwazy.Ale naprawde malo swiata widzieliscie jak mowicie ze to jest nie mozliwe ze tyle podnosze i wogole ...iluv jest lepiej odemnie zbudowany a 5 kilo wiecej podniesie dlatego ze ja jechalem na wytrzymalosc co 2 dzien klata.. codzinnie biceps.. po 6 serie wszystko 8-10 powtrrzem. Dzieki iluv'owi zmienilem plan i rozbudowywuje sie na mase..

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Moze cisnąc 90kg. Mam W klasie kumpla, nie wiem ile on cwiczy ale ciska 95kg. Ale bierze jakies odzywki; gainera i kreatyne chyba.
Drugi przypadek tez koles ze szkoły, cwiczy kilka dni krocej ode mnie(od wrzesnia mniej wiecej). Jest mniej zbudowany ode mnie, a ciska 95kg(zrobił to przy mnie na siłowni).Tyle ze brał ZMA. i te chudziutkie raczki niewiele znacza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
Pewnie, zrob normalne fotki a nie jakies na fotelu to moze bedzie mozna ocenic. Co do przedramion - ja tez ich nie trenuje oddzielnym treningiem, ale rzecza naturalna jest, ze wyrabiaja sie podczas cwiczenia plecow, klatki, bicepsow, barkow...

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 366


hahaha...dobre 90kg na klate..nie wiem czy jest ktoś przy takim wzroście i wadze co podniesie 90kg. SCHOWAJ SIĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
jak na 15 lat jest dobrze na plazy laseczki beda sie ogladac cwicz i lap mase !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7109
chyba te w okularach malo dostosowanych do ich wady wzroku

Kazdy dzien jest lepszy od poprzedniego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

My (16 lat) po okolo 2 lat cwiczen...

Następny temat

fotki do oceny !!!

WHEY premium