SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocenka i pomoc!?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624


No to tak.. Daje foto zeby byl mniej wiecej wyraz mojej sylwetki niestety posiadam tylko to.
Chodzi tu mniej wiecej.. o inna sprawe.. Jezeli zly dzial poprosze o przeniesienie(thx z gory)Jak widzicie masa to ja nie dysponuje 65kg(obecnie 67kg) Lapka na focie chyba jest.. 33,5 (obecnie 34) Posiadam bialko serwatkowe kce je dobrze wykorzystac. Moze dajcie jakies plany treningowe na Mase. a i foto tesh moge dac do oceny bo o to w sumie chodzi

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
Młody jestes ćwicz na sycho bez białka tylko dieta , młody organizm na dobrej diecie i treningu szybko rosnie o diete pytaj w dziale odrzywianie Jak na 15 latek jest dobrze niejesten 15latech chciałby tak wygladac to tak na zachete !

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
DZieki za podbodowanie .. bo sie wstydzilem tych fotek .. z dupy wyszly.. ale buduje.. mnie mysle.. ze nie odrazu moge byc wielkim

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Bialko mozesz spokojnie zjesc w celu uzupelnienia diety ale pameitaj ze dieta to podstawa.Same te bialko z odrzywki nic Ci nie da.
No masz juz te 15 lat to mozesz powoli zaczynac z treningami na poczatku to na luzie raczej.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3447
posiadam dwa litry mleka powiedzcie mi jak je dobrze rozdysponowac żebym przyrósł. SOrry ty myślisz ze baiłko to jakis tajemny proszek działający cuda?poprostu zamias 10 jajek masz 30 g proszku.wiec nie rob sobie zbyt wielkich nadzieji na przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Bernał: ja ci rozpisze cykl na to mleko
Raz ssiesz z lewego cyca 1l
A nastepnie z prawego cyca kolejny 1l ... przyrosty murowane

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Młody_15 jak na 15 lat to jest nawet dobrze
rośnij zdrowo pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Bernał mi chodzi o mniej wiecej plan treningowy.. na mase ale dobry.. np: robie 6 seri klatki.. potem 4 serie Skos i 4 rozpiertki skos.. wiele osob mowi ze na mase.. powininem zmniejszyc ilosc seri ale wedlug mnie to nie da takiego efektu.. I gorzej zadziala na miesnie.. kce wiedziec tesh jake jest wasze zdanie..:P

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Wymiary mierzone odrazu po przebudzeniu oraz bez pompy
Biceps: Prawy - 34cm Lewy - 33,5cm
Przedramie: 27,5cm
Pas: 78-80cm
Łydka: 37cm
Udo: 53cm
Klatka: 96cm

Osiagi Siłowe:

Wyciskanie Klatka: 90kg
Martwy Ciag: 100kg - Wiecej Zdeka Strach
Barki: Nie wiem Ostatnio udalo Sie 4serie 8powt. 45kg(ale zaczynam cwiczyc)

Profilku uzupelnie przed wakacjiami po koncze cykle..

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 535 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5002
Z tym wycikaniem 90 kg to przesadziles chyba niemozliwe zeby koles ktory dopiero zaczyna cwiczyc przy wadze 65 kg i takiej budowie bral 90kg na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Ja nie zaczynam dopiero Cwiczyc.. a jezeli chodzi o klatke to wierz czy nie ale tyle targne 90kg
Na serie 70kg
A jezeli chodzi o wzrastajacy to nastepojoco:
85x2
80x4
75x6
70x8
65X10
60x12

napisalem na fotach ze z tylka wyszly.. ale to co jest nie sciemniam bo jestem dumny.. z tego..

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

My (16 lat) po okolo 2 lat cwiczen...

Następny temat

fotki do oceny !!!

WHEY premium