SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Koledzy proszę o pomoc :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
Koledzy mam kilka pytań. Mam 23 lata od 3 mcy trenuje na siłowni, trzymam dietę. przytyłem 11 kg czy to dużo ? mam 191 wzrostu ważę 100 kg klata 111 cm 41 w bicu czy to dużo przy tym wzroście ? aha i ile muszę ważyć żeby zacząć się rzeźbić ?? z góry dzięki

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

BYLE DO PRZODU

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6966
z tego co wiem to jest galeria,a stówka przy takim wzroscie to troche mało.

To nie jest droga do szczęscia,szczęście jest w drodze,,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7912

a serio, to ja p^^^^le, nie ten dział i dla każdego innego te proporcje wagowe będą się zmieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a ile powinno być ?

BYLE DO PRZODU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3629
To dział o zdjęciach. Z pytaniami to gdzie indziej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4398
200kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no właśnie gdzie to mam wstawić ?

BYLE DO PRZODU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6966
wstaw fote i sprawa załatwiona

To nie jest droga do szczęscia,szczęście jest w drodze,,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5656
fajnie jesli jest jak piszesz.. i zalezy od Ciebie czy chcesz byc wielki czy wysportowany :P daj foty i wez napisz co Ty jadles ze Tyle przytyles;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10562
ja mam podobny wzrost i podobną wage. Ważąc 100kg możesz wyglądać fajnie i niefajnie - wszystko zalezy ile z tych 100kg to tłuszcz, a ile to kości i mięśnie.
Przy niskim poziomie tłuszczu i 100kg można wyglądać z wzrostem 191cm całkiem dobrze :)
Ja jednak ważąc tyle uważam że mogłoby być więcej. Celuję w 110kg i myślę że taka waga jest odpowiednia.
Sądząc jednak po Twoich wymiarach to raczej sporo tłuszczyku jest. Ważąc 100kg powinieneś mieć około 44-47cm w obwodzie ramion, około 120-125 w obwodzie klatki i około 80-85cm w talii - wtedy nie miałbym wątpliwości że Twoja masa to prawie same mięśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10686 Napisanych postów 45165 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57795
wrzuć foty to powiemy co i jak;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Miechy !!

Następny temat

_toster_ - 17 lat , fotki