SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena treningu w ciągu tygodnia.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
Cześć, mam 16 lat waże 65kg przy wzroście 179cm. Moim celem głównym jest brzuch.. Ćwiczyłem już brzuch przez A6W, ale po 14 dniach średnio zadowlony jestem bo mam mięsnie tylko przy napieciu i to nie takie jakbym chciał, ale wiem - co ja mogę wiedzieć po 14dniach. Zaczynam ABS II, chociaż nie mam drążka ale jakoś sobie poradze :)

Prosiłbym o ocene i poprawki poniższego treningu czy byłby ok? :)


PONIEDZIAŁEK: FBW / skakanka / ABS II lub ABS
WTOREK: MMA / skakanka
ŚRODA: MMA / skakanka / ABS II lub ABS
CZWARTEK: FBW / skakanka
PIĄTEK: MMA / skakanka
SOBOTA: FBW / skakanka / ABS II lub ABS
NIEDZIELA: BASEN

FBW

15 powtórzeń

Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie Sztangą w opadzie tułowia 3s
Klatka: Wyciskanie Sztangi ławka poziom 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z klatki 3s
Triceps: Pompki odwrotne 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Na a6w ciężko wyrobić mięśnie bo nie ma czasu na regeneracje no i obciąża kręgosłup ale to juz inna bajka. Od tego czy będziesz miał mięśnie brzucha widoczne czy nie zależy bardziej poziom tłuszczu jaki masz . Żeby zbudować jaki kolwiek mięśień potrzebna jest dieta . Jeżeli pociągniesz cały tydzień z takim wysiłkiem to cwicz se ale wiedz ze ilość jedzenia jaką bedziesz musiał zjeść znacznie wzrośnie. brzuch wystarczy ćwiczyć 2x w tygodniu . W sumie FBW moze być tylko daj se moze 12 powt .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Jak najbardziej moze być , do tego oczywiscie odpowiednie odzywianie bo w w ciagu całego tygodnia spro masz tych zajeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
To znaczy, nie chcę za bardzo jakiejś rygorystycznej diety układać. Po prostu chyba najlepszym pomysłem będzie jedzenie zdrowo i ograniczenie do minimum białego pieczywa, makaronów itd. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ograniczenie makaronów? Poczytaj o odżywianiu.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
j/w przy tak ciężkim treningu raczej przydała by sie rygorystyczna dieta :) jeśli chcesz miec efekty . Nie bój się dieta to nie jest wcale takie zło jak sie każdemu wydaje :D . Poczytaj o odżywianiu .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
wiem że nie jest zła, tylko po prostu trzeba sie jej trzymać. Coś typu -
śniadanie: bułka grahamka + jogurt,
drugie śniadanie: bułka grahamka z plastrem sera żółtego + jabłko
obiad: pierś + ryż
podwieczorek: też jakiś owoc :)
kolacja: też by sie wymyslilo cos ciekawego

Zmieniony przez - matiss171 w dniu 2013-06-01 11:03:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No wiem ze byś chciał jeść co ci sie podoba :) ale ten sport jest dla wytrwałych . No i normalne przecież ze diety sie trzyma ;p . Układasz siebie diete taką zeby codziennie jeść coś innego i tyle w czym problem . Robisz pożądne zakupy raz w tygodniu i wcinasz .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
ale w sumie tak czytam sobie i nie wszystko musi być takie straszne w tej diecie:

kanapka/ tortilla z kurczakiem, rybą, serem, jajkiem i sałatką,
spaghetti z sosem pomidorowym, serem i warzywami,
kurczak z ryżem i sałatką,
warzywa i krewetki,
tofu smażone z ryżem,
duszony kurczak i warzywa oraz ziemniaki,
płatki pszenne, owsiane/ muesli z mlekiem lub jogurtem,
ryba z warzywami i ziemniakami.

to jest na obiad wysokoenergetyczny przy wysokim wysiłku fizycnym :)


Zmieniony przez - matiss171 w dniu 2013-06-01 11:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kwestia wartosci odzywczych i podazy kalorycznej jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
a moglibyście mi jakąś przykładową diete polecić?

Zmieniony przez - matiss171 w dniu 2013-06-01 11:21:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak najlepiej łączyć Sawa z kreatyną.

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium