SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiesz ile powtórzeń w danej partii? ZOBACZ!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja redukcję robię FBW+aeroby 15-20 minut dla dobicia, więc trening dzielony by mi nie pasował o tyle, że wyobraź sobie bieganie po solidnym treningu nóg/pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
No ja tak robię po treningu 15 min aero, w DNT 40 min :P
Co do twojego artykułu to jestem pół na pół nastawiony bo załóżmy, że ktoś robi klatkę z tricepsem , na dipsach tak wymęczy triceps, że robiąc pompki na poręczach zrobi max 4- 5 ruchów ,

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to znaczy tylko tyle, że nie umie wyciskać klatką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
No tak, tylko wiesz artykuł w dziale ,,Junior" więc taki trening z ilością powtórzeń dla juniorów(początkujących) to będzie droga przez piekło i męczarnia

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ja na dipsach nie czuję tricepsa w ogóle, a na pompkach na poręczach mam pulsowanie w tricu, aż miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
40neos
No tak, tylko wiesz artykuł w dziale ,,Junior" więc taki trening z ilością powtórzeń dla juniorów(początkujących) to będzie droga przez piekło i męczarnia


Zacytuję takiego jednego dużego pana: "No pain, no gain"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Antek a czy to prawda, że schodzenie do samego dołu przy dipsach nadwyrężamy zbytnio staw łokciowy przez co mogą pojawić się problemy w późniejszym wieku? Ja osobiście tego nie odczuwam

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
junior nie równa się jajko, tylko człowiek do skatowania adekwatnego do poziomu wytrenowania
albo już lepiej nic nie piszę, bo ja mam masochistyczne metody, ale skuteczne
Nie wiem neos, bo jeszcze nie dotarłem do późniejszego wieku, ale jak już tam będę to powiem Ci pierwszemu!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
OK :D

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
Robiłem wczoraj plecki i biceps tym sposobem. Bardzo dobry trening bo jeszcze dzis mnie plecy bolą, dobrze zmęczone są po takim treningu no i bic prze napompowany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kilogramami

Następny temat

Czy bardzo nagrzeszylem ? :D

WHEY premium