SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiesz ile powtórzeń w danej partii? ZOBACZ!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
No wiem że dieta, dieta to podstawa.Czyli co ilość powtórzeń się nie zmienia przy masie czy redukcji?Jest identyczna?Bo słyszałeś gdzieś czyli obiło się o uszy że na redukcji więcej powtórzeń i krótsze przerwy między odpoczynkiem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
To się nazywa trening na wytrzymałość, a nie redukcja. Chodzi o to, że zwiększasz intensywnośc treningu przez co niby palisz więcej kalorii. Ja tam się w to nie bawię i w to nie wierzę, bo ja redukowałem przy zakresie powtórzeń właśnie 12-10-8 bo wtedy nie wiedziałem takich cudów, które wiem teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Czyli na redukcję normalny odpoczynek 1,5-2min spokojnie?Bo słyszałem właśnie że np. na redukcje 3x12 i odpoczynek ~1minuta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ja odpoczynek 1 minutę robię na mase. Po prostu tak mi pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
Ja większy 2-3minuty, powinien zmniejszyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bardzo dobry temat,
Nie ma nic zdrożnego w wykonywaniu na bicepsy ponad 20 ruchów czy na czwórki czy najszersze, tylko tutaj pokazujesz, że po serii składającej się z ponad 20 ruchów mam założyć jeszcze większy ciężar i zrobić 8 ruchów, powiem tak: początkujący jest w stanie to zrobić, ale ja nie wyobrażam sobie po zrobieniu przysiadów 160x15 założyć 200 czy ponad 200 i kilka ruchów, bo już nogi jak z waty, ale temat jest świetny. Nie wykraczanie poza 12 ruchów to mit nad mitami
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
usunalem wpisy pomiedzy wypowiedziami. jutro poczytam obiecuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Przeczytałem całe - SOG się należy jak najbardziej. Nie wszystko wprowadzę w życie, ale na pewno coś się zmieni.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
IneTheEnd
Lubie Cię ale patrząc na twoje niektóre pytania w dziale lub na to, że po wygraniu konkursu na temat redukcji byłeś święcie przekonany, że aeroby można robić max 20 minut to nie jestem przekonany co do tego a raczej tych art. Choćby 25 powtórzeń na biceps...
Zaraz przeczytam całość ale... no. Nie odbierz tego źle.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-03-31 20:33:33


człowiek uczy się całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, że czujesz teraz swego rodzaju wyższość bo ktoś tam napisał pochlebne słowa. Co do samego artykułu - uważam, że jest dobry, musisz mieć umysł humanistyczny żeby to w ten sposób opisać. Nazwałbym to raczej alternatywą lub innym wyjściem - bo opisałeś pewien sposób. Może jak skończę redukcje zarzucę stare 12-4 i zobaczę pomysły różnych ludzi zebrane i spisane przez Ciebie
I nie obraź się - nie mam nic złego na myśli. Ale po prostu po niektórych twoich ostatniach pytaniach Ciężko mi ogarnąć jak napisałeś art. na ponad 4 strony w wordzie
Ale wszystko jest w porządku, masz umysł humanistyczny.


Antos098@ Nie wykraczanie ponad 12 ruchów to mit i ja w żaden sposob nie mówię, że należy robić tylko 12 powt. Kiedyś skonsultowałem swój trening tricepsu z twoim kolegą, PanemDarkiem i mój triceps stał się teraz jedną z najsilniejszych moich partii

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-04-01 12:40:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kilogramami

Następny temat

Czy bardzo nagrzeszylem ? :D

WHEY premium