SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiesz ile powtórzeń w danej partii? ZOBACZ!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Na klatkę ostatnio czytałem w gazecie, ze najlepiej robić po 6 powtórzeń, a biceps najlepiej reaguje na ośmiu powtórzeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
IneTheEnd
Rozumiem, że czujesz teraz swego rodzaju wyższość bo ktoś tam napisał pochlebne słowa. Co do samego artykułu - uważam, że jest dobry, musisz mieć umysł humanistyczny żeby to w ten sposób opisać. Nazwałbym to raczej alternatywą lub innym wyjściem - bo opisałeś pewien sposób. Może jak skończę redukcje zarzucę stare 12-4 i zobaczę pomysły różnych ludzi zebrane i spisane przez Ciebie
I nie obraź się - nie mam nic złego na myśli. Ale po prostu po niektórych twoich ostatniach pytaniach Ciężko mi ogarnąć jak napisałeś art. na ponad 4 strony w wordzie
Ale wszystko jest w porządku, masz umysł humanistyczny.


Antos098@ Nie wykraczanie ponad 12 ruchów to mit i ja w żaden sposob nie mówię, że należy robić tylko 12 powt. Kiedyś skonsultowałem swój trening tricepsu z twoim kolegą, PanemDarkiem i mój triceps stał się teraz jedną z najsilniejszych moich partii

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-04-01 12:40:58


Ano widzisz, ja z kolei mocno ruszyłem dwugłowe ud robiąc na nie 40-60pow w regresji. Zarówno siłowo jak i masowo. Nie ma sztywnych podziałów i reguł, ciało nie reaguje na cyfry tylko na bodziec.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym aspekcie zgadzam się z tobą bo też sam to widziałem po tricepsie, że niezmienne trzymanie się małych zakresów powtórzeń z dużym ciężarem niekoniecznie jest dobre. Każdy musi wypróbować na sobie
Teraz czas ruszyć barki.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-04-01 13:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a ten temat bezwzględnie powinien się znaleźć w podwieszonych. TomQ - weź pod uwagę to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
IneTheEnd
Rozumiem, że czujesz teraz swego rodzaju wyższość


Nie, po prostu uważam, że człowiek uczy się całe życie i każdy ma prawo do pytań oraz pomyłek. Mój staż treningowy wynosi mniej niż rok, mam prawo nie wiedzieć wszystkiego a jak już coś wiem, to się swoją wiedzą dzielę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1917
To i na mase i na redukcję taka sama liczba powt. tylko diete zmieniać?
Mit że na redukcję więcej powt.?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak, to mit, poza tym nie o tym jest artykuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15029
Sogacz za prace sie nalezy
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kilogramami

Następny temat

Czy bardzo nagrzeszylem ? :D

WHEY premium