SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiesz ile powtórzeń w danej partii? ZOBACZ!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Dzięki za szybką odp! :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Jeszcze raz trafiam tu z kolejnym pytaniem odnośnie treningu bicepsów. Zastosowałem się dokładnie do takich ćwiczeń jak podał autor artykułu, i moje pytanie brzmi czy mogę go wykonywać 2x w tyg? (wtorek i sobota), czy raz w tygodniu w zupełności wystarczy?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Zacytuj tutaj ten trening bo mi się nie chce szperać

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
1) Uginanie przedramion ze sztangą
1 seria: 16 powtórzeń
2 seria: 25 powtórzeń
3 seria: 8 powtórzeń

2) Uginanie sztangielki chwytem młotkowym siedząc lub na modlitewniku
seria 1: 16 powtórzeń
seria 2: 14 powtórzeń
seria 3: 12 powtórzeń

"Ostatnim ćwiczeniem na biceps, będzie uginanie go "w bok" w podporze o kolano lub w opadzie tułowia. Sprawa z powtórzeniami będzie wyglądała dokładnie tak samo jak w powyższym ćwiczeniu"

Te 3 ćw.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
W pierwszym ćwiczeniu zamieniłbym powtórzenia na takie: 16 - 8 - 25 (kolejność), drugie wolę młotki stojąc
3 powiedzmy ok

Teraz kwestia czy 2 razy w tygodniu - raczej nie, ewentualnie wrzuć sobie do sobotniego treningu jakieś ćwiczenie inne na biceps. Chodzi Ci żeby je bardziej poruszyć bo efektów brak czy biceps ponad wszystko czy co?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ćwiczę teoretycznie ponad rok (w praktyce miałem 4/5 mies przerwy) obwód klatki ruszył mi przez ten czas prawie 10 cm, a w łapce może 1,5-2 cm... Więc po prostu poruszyć chcę by efekty były bo licho to wygląda ;)
Czyli po prostu jakbym w sobotę chciał ćwiczyć drugi raz w tyg biceps, to po prostu inne ćw?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Po pierwsze to inne ćwiczenia a po drugie to musiałby to być lżejszy trening i to zdecydowanie

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Dobra, dzięki za pomoc :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Pozatym może pomyślisz w takim razie o kretce? Napewno złapiesz centymetry

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nie, nie. W najbliższym czasie nie planuję niczego zakupywać, pomyślę nad tym jeszcze w okresie jesień/zima.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kilogramami

Następny temat

Czy bardzo nagrzeszylem ? :D

WHEY premium