SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nejt Dyjaz upalony, Ali jak świnia dzika skokszony, SPAM będzie całkiem popyerdolony

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192857

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic chyba nie przebije tej różnicy wzrostu:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Witam po przerwie. Piękne pożegnanie Małysza było, brakowało tylko lepszej pogody. Ale piękne to było jak cała publiczność na skoczni ukłoniła się Adamowi. No super przeżycie, chyba zacznę jeździć na puchar świata do Zakopca. Co słychać w świecie MMA? Widziałem że Fedor w końcu wyjechał trenować.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^ wąsy odkleiłeś/zgoliłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Odkleiłem. Nie zdążyłem zapuścić

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




nogi tej panny fu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
ten Coleman pracyje w policji na pełen etat czy przychodzi tylko jak mu się podoba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
a tą laskę z tymi nogami lajtowo bym wziął i nie piszcie że wy nie bo każdy by brał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Coleman już dawno nie jest policjantem

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
O lol. Wyjaśniła się sprawa Thiago Silvy.
http://mmajunkie.com/news/23038/nsac-thiago-silvas-ufc-125-sample-inconsistent-with-human-urine.mma

Na polski - szczyny Thiago nie przypominały swoim składem ludzkich

Moja teoria jest taka - ukąsił go wilkołak, stąd taka dziwna próbka i nagły wzrost siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Narzekacie na dużą dupę i nogi - od kiedy to wyznacznikiem kobiecości są biodra jak u chłopca ? A już zarzuty że homoseksualizm to już ogóle

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Ligi A-1

Następny temat

odchylenie w stójce

WHEY premium