SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nejt Dyjaz upalony, Ali jak świnia dzika skokszony, SPAM będzie całkiem popyerdolony

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192783

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No robisz smaka

W środę rano mam ten egzamin - last chance. Zaczynam się srać powoli, a do nauki się zmusić nie mogę. Co to będzie.. co to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dasz rade good luck
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No cześć. Emcoje tej nocy były jakby jakaś mega gala była. Kto by pomyślał że Danuta kupi SF...

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, walka Helda emocjonująca bardzo była!

Ale mi zatoki zayebało, wogóle nosem oddychac nie moge taki zapchany, a w obszarze między oczodołami czuje jakby mi ktoś balona wszczepił który sie samoistnie pompuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
****a to ja już sam nie rozumiem to w Danuta kupił SF czy zuffa ?? to znaczy czy Danuta wybulił na to siano z własnego portfela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195


"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
ZUFFA kupiło SF ale Dana tam jest współwłaścicielem i mówię że to on bo najbardziej się kojarzy.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
no i Irokez wy***any z ufc;/

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to już było 3 dni po walce wiadomo

ale powiedzieli mu, że jak sie poprawi, pokaże z dobrej strony na 2 następnych walkach, to jak najbardziej z powrotem chętnie go przyjmą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Ligi A-1

Następny temat

odchylenie w stójce

WHEY premium