SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nejt Dyjaz upalony, Ali jak świnia dzika skokszony, SPAM będzie całkiem popyerdolony

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192816

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
bullet zawsze skupialem sie na walakch nie wnikalem jakos w jego zycie prywatne hehe a moze po prostu wylecilo mi z glowy :D Wydaje mi sie ze w tych wszystkich dokumentach o nim nigdy nic o zonie nie wspominal :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuta na dzisiejszy wieczór!






a od jutra niestety - II semestr, czyli survival mode on :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja już mam 2 semestr i nie płaczę























Bo sobie odpuściłem dziś i jutro też się nigdzie nie wybieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
bulletskat w końcu prezentuje tu ktoś prawdziwego polskiego studenta Ciągle tylko wszyscy się tu uczą i chodzą grzecznie na wykłady. Ciężko mi w to uwierzyć.
Jak dostanę sie do Lublina na studia to znalazłem już że dwa razy w tygodniu o 10.30 jest trening MMA w grupie porannej i chyba będę wolał tam chodzić niż na uczelnię

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A potem zdziwiony jeden z drugim że "Jakto! Nie zaliczyłem!? :("

u mnie nakierunku po I semestrze odpadło 40 ze 100 osób. Na pozostałych dwóch kierunkach z mojego wydziału podobnie - na jednym zdało 60 ze 120 czyli połowa ale przesiew to sie teraz dopiero na II semestrze zacznie.

Będzie hardkor. Jak zobaczyłem plan, to myślałem że sie załamie. W c*** godizn zajęć, pełno nauki, i hardkorowe egzaminy na koniec (da tych co zostaną dopuszczeni )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465



rakhu niech to cię zmotywuje!!

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
chlopaki przeciez wyklady sa nie obowiazkowe nie swirujcie , ze na nie chodzicie ?:D:D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Wyklady sa obowiazkowe tylko na 1 roku. Ja dalem rade chodzic na nie tylko na 1 semestrze^^

Sklep FoDa to chyba fodshop.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
wyklady nie sa obowiazkowe nawet na 1 roku

Studia to jest picie i to jest ****a zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest jakis cwaniak na fife 11/ea mma na ps3 online?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Ligi A-1

Następny temat

odchylenie w stójce

WHEY premium