SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nejt Dyjaz upalony, Ali jak świnia dzika skokszony, SPAM będzie całkiem popyerdolony

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192817

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
niewiem czy dobrze kojaze ale chyba cyborg nie byl od poczatku w chute

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311


"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
"Grappling wizard Roger Gracie is expected to make his return to Strikeforce action on June 18th in Dallas, Texas. A current plan is in place for Gracie to take on recently-dethroned former Strikeforce Light Heavyweight Champion Rafael “Feijao” Cavalcante. At least one fighter has agreed to the fight"


****kkkkk yeahhhhhhhhhh

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148


dobre akcje z yvel vs horn, sam to zrobiłem i załadowałem kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rzeczywiście Deweq! To pewne już?
http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&source=hp&q=Grappling wizard Roger Gracie is expected to make his return to Strikeforce action on June 18th in Dallas, Texas. A current plan is in place for Gracie to take on recently-dethroned former Strikeforce Light Heavyweight Champion Rafael "Feijao" Cavalcante. &lr=&btnG=Szukaj w Google


Szkoda, że tak długo trzeba będzie czekać. Jeśli Roger wygra to na bank dadzą mu walkę o pas z Hendersonem, może jeszcze walkę z Mousasim. Zobaczycie, że Roger będzie mistrzem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
za***ista walka

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jeszcze nie pewne na razie jedna strona sie zgodziła nie wiem która:P
puar wiesz co mi sie wydaje
głownym atutem Rogera
Jest strach
wiara sie sra do niego podejsc kopac itp
i on ich zabija :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Najbardziej chyba Prangley był obsrany, jakby stracił chęć do walki jak już byli na ziemi.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dawajcie swoje typy możliwego zakończenia pojedynku Feijao - R. Gracie. Ja stawiałbym na duszenie zza pleców przez Gracie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Ligi A-1

Następny temat

odchylenie w stójce

WHEY premium