SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nejt Dyjaz upalony, Ali jak świnia dzika skokszony, SPAM będzie całkiem popyerdolony

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192804

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Któryś chętny na golfa?? ( tyłeczek )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
hehehe wspólnego ;> ?

Nie no kaczka wiadomo, że mi się coś we łbie posrało no ale co byś zrobił:

Dajmy na to zaczyna się ich walka, a Jones nie jest w stanie obalać Andersona za to ten rzuca Jonesem jakieś Suplexy itp. Przydałoby się tak w MMA czasem jakieś zaskoczenie żebyśmy pospadali z krzeseł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, ale nadal patrze na jej dupcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No i do tej pory nie ma wyplat z UFC 128... Jak mozecie to wyslijcie mi wyplaty na PW bo nie wiem kiedy ze szpitala wroce, a juz musze zmykac. Narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UFC ring girl sie nie opier...la:

http://www.twitvid.com/7MTWM 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Kiedyś zjadłby go żywcem , a teraz..

A poniżej fajny gif z ringu bokserskiego






Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-03-23 10:55:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostro zebrał

link do świeżego p4p sherdoga:
http://www.sherdog.com/news/rankings/Sherdogcoms-Pound-for-Pound-Top-10-31030

po UFC 128 (o ile Jose wygra )mam nadzieje wszyscy przejżą na oczy, że Aldo>>Silva p4p

stójka: Silva głównie bazuje na warunkach fizycznych, przewadze w zasięgu nad resztą dywizji. Aldo niszczy równych sobie, a takze i większych. Czyste umiejętności.

zapasy: jaką obrone przed obaleniami ma Silva widzielismy w walce z Sonnenem. Poza tym z reguły do obrony przed obaleniem stosuje nie zapasy a dystansowanie (warunki fizyczne). Aldo ma 96% obronionych prób obaleń. To mówi samo za siebie.

parter: tutaj faktycznie, Silva moze być lepszy, lepiej walczy z pleców, szybko wstaje. Aldo ma morderzcze G'n'P, jednak zwykle odbywa sie ono po posadzeniu przeciwnika na ziemie ciosem. Tutaj jednak przewaga Spidera.

wniosek: 2-1 dla Aldo



a poza tym Silva sie starzeje, a Aldo dopiero sie rozwija jako zawodnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
indeed rakhu indeed :)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rakhu w spamie tak poważne tematy poruszasz??

Spam jest dla dziadka i jego magicznej walizki:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież zakładanie tematów o p4p jest zakazane, a w spamie mozna wszystko także te poważne sprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Ligi A-1

Następny temat

odchylenie w stójce

WHEY premium