SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja znowu trening siłowy
bilans kaloryczny na 0
i 3 razy w tygodniu hiit + 1 raz aeroby
w 3 tygodniu dodam tse + scorch
i zjade trochę z fatem

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
a ja regenerke planuje na Wielkanoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jak już się pochwaliłem moim dzisiejszym wyczynem to i wam powiem

Bo w szkole mamy szafki takie jak na filmach w ameryce Zresztą już kiedyś o nich mówilem
Z okazji, że dzisiaj dzien kobiet to kupiłem oprócz tulipanów dla nauczycielek, jeden wyjątkowy kwiat dla mojej przyjaciółki, poszedłem do sekretariatu i ubłagałem o zapasowy klucz do jej szafki, schowałem kwiat na przerwie kiedy ona gadała z koleżankami. Mówie wam jak otworzyła szafke... zaskoczona była i to mega pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
jak zaczalem to czytac, to bylem pewien, ze pomylily Ci sie szafki i dales przez przypadek kwiatka jakiemus paszczakowi. a tu jednak zaskakujace zakonczenie

Zmieniony przez - adexn w dniu 2007-03-08 19:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Paszczak to teraz test prowadzi, a nie po szafkach szuka kwiatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
dobra, nie drazmy juz tego tematu bo znow sie zrobi gejowsko

wiem, szybka rekacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
nie robi sie
bo nie ma majstra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Kamila bola jaja, takze dzisiaj gejowal nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
A tak poważnie to jest mu cos?

Czy ogląda znowu te filmy z lezbami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
dostal dzisiaj strzala ode mnie na wf-ie niby w zartach ale troche mi sie przesadzilo w kazdym razie nic mu nie jest.

btw. 5 minut pozniej ja dostalem tak pilka od kumpla
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep w łodzi

Następny temat

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

WHEY premium