SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Jodan z działu Grappling.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
Rozpoczynamy poranne treningi grupy początkującej United Gym (BJJ) na Teofilowie w Łodzi. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i środy w godz.: 11.00 - 12.30 w Klubie Rekreacyjnym RICCO prz ul. Rydzowej 12 (pawilony). Treningi będę prowadził ja oraz brazylijscy instruktorzy podczas pobytu czarnych pasków u nas ( w cenie ).
Opłata miesięczna to 60 PLN.
Pierwsze zajęcia odbędą się 5 marca.

Pozdrawiam, Radek.

kontakt: [email protected] , tel. 516048747

www.united-gym.com
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Witamy na SFD
oraz brazylijscy instruktorzy podczas pobytu czarnych pasków u nas ( w cenie ).
widzę, że sprawdzony schemat z m.in. Copacabany idzie w świat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
Witam...:) Czy ja wiem..? Akurat mamy takie możliwości,że wpadają do nas Brazylijczycy.Może być tak,że właśnie oni, nie ja będą przez większość roku prowadzić zajęcia. Myślę, że to dobrze? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
własnie ale czy sa chetni czy na poranna sekcje bedzie ktos chodzil??2 treningi w tyg to troszke drogo 60zł. a jeszcze 1 pytanko czy bedzie tez sekcja wieczorna tzn.ok 19-20??bo było by to luzik i dobrym rozwiazaniem dla pracujacych jakas sekcja własnie teraz poczatkujaca tylko ze ok 19??na która napewno bym sie zapisal

Zmieniony przez - SebaZgr w dniu 2007-02-28 22:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
Witam.. Co do ceny... Uważam, że jest ona bardzo dobra biorąc pod uwagę miejsce i to co mamy do zaoferowania. Zawsze możesz ćwiczyć w innej, tańszej sekcji. Co do godzin... 10 min dalej ( w Aleksandrowie) są treningi codziennie w godzinach wieczornych...( tam będziesz miał taniej, też prowadzę zajęcia). Jednak w tym miejscu, póki co, jest to jedyna opcja. Myślę, że z całą pewnością znajdą się osoby chcące ćwiczyć w tych godzinach. Cóż .. wszystkim w tym saym czasie nie da się podpasować. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
a w aleksandrowie bedzie jakos teraz gr.poczatkujaca??bo miałbym zamiar zaczac treningi bjj ale teraz niema gr.poczatkujacej nigdzie tylko ta poranna.a pasuje mi tylko w pon i we czwartki.

Zmieniony przez - SebaZgr w dniu 2007-03-01 09:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
Mamy kilku nowych (1-5) treningów i kilku z np.2,3 miesięcznym okresem treningów. Przyjdź, zobaczysz... W poniedziałki na 100 % znajdziesz kogoś na Twoim poziomie, we czwartki różnie... Chcę zebrać początkujących i zrobić im dodatkowy (ekstra-bez kasy) trening podstaw w soboty o 16.00 ( robiliśmy to i świetnie się sprawdziło). Pozdrawiam, Radek.


P.S. Jeśli chcesz typową grupę początkującą to chyba musisz poczekać ( może do września?) . Ale myślę, że jak prezyjdziesz to dasz sobie radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
...to co napisałem dotyczy oczywiście Aleksandrowa. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
Co do czwartku... Właśnie dostałem info, że w czwartek też zaczyna ćwiczyć 2 początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
A jaki jest koszt treningu porannego na teofilowie 1 raz w tygodniu?

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
połowa tj.30PLN
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

Następny temat

Wychowanie fizyczne Łódź

WHEY premium