SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
po 50 znów będzie ci za mało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
spoko... zanim będzie 50 to trochę jeszcze poczekam

łapkę aktualną masz w moim profilu, może od razu mnie poznasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
coś taki niewyraźny jesteś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Łapa pół godziny po treningu więc na sucho takiej nie mam

Kojarzysz ryjek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dzisiaj byłem na siłowni w Manufakturze, głównie z ciekawości, bo trening nadprogramowy.

Ale co jazdy... wchodzę tam na siłkę babka od razu "Masz ręcznik?" No to mówię, że nie, a ona "No to nie wejdziesz" Musiałem wydać 3zeta żeby wypożyczyć ręcznik.

Wchodzę na sale, od razu widzę plazmy na ścianie myślę sobie "Tutaj mają wszystko" zrobię sobie klate... ale gdzie jest kur... sztanga no i jak się okazało nie mieli wszystkiego bez kitu... żadnej sztangi tam nie ma, jedyna to ta zamontowana do suwnicy.

Robie już na suwnicy, inna babka podbija "gdzie masz obuwie?" - "na nogach"
Ale musisz mieć sportowe... (byłem w sandałkach bo w siatkę miałem grać później) to pytam po co mi jak te są czyste i schludne pomyślała chwile i: "Bo ci cos na noge spadnie, stanie ci sie coś i pozwiesz nas" - wymyśleć gorzej nie mogła.. to mówię, że następnym razem będę już wiedział i wezmę, a ona "no ale teraz albo zmieniasz obuwie, albo opuszczasz siłownie" No to od kolegi pożyczyłem, bo miał drugą parę halówek wróciłem na sale lekko w****iony, wszędzie same maszyny, zrobie plecy bo całkiem niezłą zauważyłem, a jakaś babka ćwicząca do mnie "MASZ PODŁOŻYĆ RĘCZNIK JAK ĆWICZYSZ!!!!" co mnie wkur... jakby to jej bylo. NO ale już... wziałem ten ***any ręcznik bo na psy by zadzwoniła jeszcze
Zrobiłem później po 3 serie na bica i trica (żeby na siatce lepiej łapa wyglądała bo chuda ) i wyszedłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nie wrócę tam... dobrze, że pierwsze wejście darmowe no nie licząc ręcznika za 3zł.
Ogólnie siłownia do dupy jak dla mnie, 0 klimatu, same baby na siłowni do tego wredne, nie miałby kto sztangi podawać hantel największy 30kilo to nawet nie powiosłuje sobie, żadnej sztangi no... 1 krótka łamana, no ale co założe sobie po 40kilo z każdej strony żeby serie na klate móc zrobic, nie mówiąc już o tym, że nie ma stojaków Mała sala, prawie same maszyny i do tego karnet na miesiąc 120zł

Nie polecam... nie ma to jak BodyLine jest klimat, są za***iści ludzie, na sprzęt nie narzekam, karnet prawie 2 razy tańszy, o... i nawet klima od niedawna jest


=============

napisałem 2 posty bo na raz się nie chciało wysłać, zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
chciałeś się polansować przy dupeczkach to masz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Chciałem siłownie sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
a było na co popatrzeć?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep w łodzi

Następny temat

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

WHEY premium