SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
ogólnie mój takimi łakociami jakie twój legwan dostaje to by sie nie najadł

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
u Axla wporzo

teraz je kolacje , później podobno ma HIIT'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697




ktoś kiedyś chciał jakąś fote

Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2007-08-08 22:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja nie moge- co to??- cyborkchak???za***iscie dolozyles do pieca...

anrzey- nie pamietam imienia twojego psa ale jest super- uwielbiam rott'y- marze o takim ale nie wiem czy bym sobie z nim poradził...jaki jest na codzień??

a legwan jest super...spokojne zwierze i nie wymaga wiele zqajecia- rano swierza woda i papu (sprzatanko), pozniej pilnowanie temperatury- czasem zrosis akwarium jak sucho, i wieczorem wyjac papu i zgasic swiatlo...

narazie go nie dotykam bo mam go dopiero tydzien i sie oswaja- boi sie jeszcze- nieraz nie reaguje wcale jak mu daje jesc a 10 min pozniej sie wscieka jak spojze na niego...jeszcze nie zlapalismy wspolnej fali.

PAJĄKÓW TO JA SIĘ BOJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

respect dla posiadaczy stawonogów (pajęczaków)- sus zapodaj fotke zwierza...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Majster, myslalem ze miales na mysli mojego pieska bo to tez Axel

ogólnie łatwy to ułożenia pies, szybko sie uczy, nie sprawia klopotów. Jak masz okazje go kupic, to smialo

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
narazie mam pudla- ale jak sie przeprowadze do nowego wiekszego pokoju to pomysle- ale wtedy tez raczej nie ma szans bo legwan i duzy pies to niezbyt zgodna para bedzie...

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Andrzey skopiowaleś

Ile ma lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
wczoraj czytalem nasze jazdy 1... wtedy dopiero byl spam az sie lezka w oku kreci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Chaczyk
3 lata a twój Axel?
zaraz sie okaże kto skopiował

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No mój ma 8 i wyszło szydło z worka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep w łodzi

Następny temat

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

WHEY premium