SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
a ja mam mniejszą optycznie i tylko ok 0.5 cm dochodzi max tzn tak sie dzieje jak robie plan wielu serii

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
A jak normalnym cyklonem jedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
chaczyk- ty juz nie zaliczasz sie do normalnych ludzi

ale wyprzedze Cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szykuj sie na porazke- zobaczymy za pół roku!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Suchar ze mnie taki sam jak byłem kiedyś, Lodzianin potwierdzi

No za pół roku mam nadzieje, że 100kg będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
jak normalnie trenuje a robie klasyczny plan 1 raz na pół roku to owszem ze 2 cm dochodzi

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ehe....................................kurde sprzedam skuter

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ale mam zakwasy :O:O głównie na klacie... a nie wchodziłem więcej jak 60kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
hehe- masz za swoje- ja dzis nie mialem czsasu na trening dlatego zrobie jutro albo w poniedzialek

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
ja dzis trica robiłem moj ulubiony trening, ale słabo było bo cały dzien walczyłem z komputerem i bazą danych i sie w****iałem i podszedłem zestresowany do treningu i w ostatniej serii stawy łokciowe poczułem...

konkretnie

w kazdym razie i tak odreagowałem jeszcze trzeba by przed pujsciem spac pomyslec o przedramieniu hehe ale lepiej jutro bo jak dzis zrobie to jutro na bica mniej wezme. a juz sie niemarawo bawie ciezarem 35 kg na hantla na 1 reke (tzn czasem dam rade zrobic komplet zaplanowanych serii czasem wogole nie idzie i nawet do połowy nie dojade) wiec lepiej nie szalec dzisiaj juz nic ale ja zawsze lubie przesadzac....

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja sie biere nie bedzie juz olewactwa i cfaniakofania

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep w łodzi

Następny temat

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

WHEY premium