SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145293

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1322 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
ja weekendu nie moge sie doczekac... trzeba sie odstresowac troche .. wwybral bym sie do heaven z checia ale no pewnie reszta nie bedzie chciala wiec zaliczy sie pierwsza lesza co jest blizej

To Nałóg To Passja.. '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
U mnie pewnie w czwartek bedzie gdzies wyjscie


Wogole kupilem sobie dzis mutanta smak trusk-banan ****a ale to ****owo smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1322 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
hehehe... to od***ales.. no ja mam ostrowi bialeczko... smak owoce lesne i truskawka.... na sile to wlewam w siebie... od***alem ze jak zamowielm to nienapisalem jakie smaki no ale trudno .. a no tak dla studentow w czwartki przewaznie imprezki :D
fajnie fajnie

To Nałóg To Passja.. '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Ja caly czas bralem ostrowie truskawke i naprawde nie bylo zle, a po Tym to naprawde az sie rzygac chce a wszyscy tak psiali ze super smak wiec cos ze mna ejst chyba nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1322 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
heheh sspoko ja mialem mutanta brac ale jednak bialeczko zakupilem ... moze sie w niego zaopatrze ale too na grudzien jak skoncze to wszytko brac

To Nałóg To Passja.. '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Ja teraz z bialka zrezygnowalem bo jakos daje rade w kazdym posilku zadbac o nie, kupilem sobie mutanta bo musze jeden posilek czyms zastapic i jak cos to awaryjnie gainer musi byc Teraz zastanawiam sie nad BCAA ale kurde drogie to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1322 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
hehe no i widzisz madry kolego teraz wytlumacz mi co to BCAA bo musze sie porzynac bez bicia nie czytam zawiele i zabardzo sie nieznam hehe

Zmieniony przez - dawidoss_ w dniu 2008-10-21 17:11:48

To Nałóg To Passja.. '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
joł

wróciłem - fajeczki są

qrde zapodałem sobie 1.5 miarki no xploda i już czuję jak mi sie gotuje

Miałem nie brać bo i tak po roztrenowaniu trening by był oki - nie wiem co mnie podkusiło - ale zaraz mnie podminuje - braliście jakieś pobudzacze? Ja jak wezmę to jakiś taki podqrwiony jestem Na trenie good bo siła idzie troszkę do góry

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Ja kilka bralem ale oprczot tego ze pompa byla to pobudzenia jeszcze nigdy nie odczulem

Dobra ja musz eleciec na silke, wieczorem bede to pogadamy jeszcze dawidoss

pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1322 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8839
no lus niech moc bedzie z toba narazie

To Nałóg To Passja.. '

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep w łodzi

Następny temat

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

WHEY premium