SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze jazdy: schizy, dżołki, spam 2

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
to wyglądasz na duzo wiecej i tak

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
180cm jak coś.

w tą zime musze konkretnie zmasować zaczynam od poniedzialku cel: 100kilo na bf leje ale bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
hehe, ja juz olałem jakies cele treningu miało być 47,5 cm i oto i jest teraz jak sie nie przejmuje celami ani rekordami wszystko jeszcze szybciej rosnie obecnie bawie sie treningami, co trening mam inne kolejnosci i zestawy i idzieeeeee ze hohoho

ostatnio stwierdziłem ze zrobie bica stylem Roniego 21 i te sprawy ogromne ilosci powtórzeń, mało serii i juz 3 dni czuje bica a w sumie wydawało sie ze to wielkie nic bo ja lubie duuuzo seri mało powtórzen z duzym zapasem np do 35 serii potrafie dojsc w ten sposób (ciezar raczej stały) ale po tym wymiekłem

a poza treningami to co tam?

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
ja mam 37, choc teraz to kto wie
Ale przy moim wzroście te 37 to...

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
47.5 ;/ ja bym chciał mieć tą ***aną 4 z przodu bez pompy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
spokojnie, jeszcze pare lat i bedzie , niema cudów kto trenuje ten ma

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Pare lat...

Dzisiaj pierwszy trening, podszedłem do niego bardzo ostrożnie mały ciężar większa ilość powtórzeń, całe ciało.

Myśle, że kilka treningów i wróce do siebie

Poza tym za 10dni zaczynam brać hmbolon, na wiele nie licze więc jak co to się nie rozczaruje, później może pociagne cykl na mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
ja niebawem musze isc do pracy wiec za 1 wypłate tez sobie jakas odzyweczke kupie, i o ile zostane tam troche to moze juz zaczne na bierząco cus z odrzywek brac fajnie by było

swoją drogą to nie pamietam kiedy miałem przerwe od treningu dłuzej niz 1 dzień moze ze 3 lata temu to było

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja mam kolo 39,5 na popm ale na luzaku nie wiem....z 38ponad...ale mam 171 cm wzrostu- moze 172 ale mam wielki brzuch

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja na pompie mam ok 2,5cm większą łape
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep w łodzi

Następny temat

Łódź- sekcja poranna bjj w UG.

WHEY premium