SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze Plecy :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 545320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15003
dzieki giszman za koment,fajnie ze widzisz w nich cos pozytywnego:)!Teraz bede chcial zrobic grubosc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
tomekk16, dobry dzik, chyba czas zmienic avatar.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5582


Po ośmiu miesiącach treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389


looz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx Giszman,musze jednak zacząć się podciągać na drążku,może się jeszcze ruszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821


a co myslicie o moich? wiem ze musze dalej masowac ale prosze o jakies konkretne uwagi, jakie cwiczenia wykonywac aby poprawic grubosc/szerokosc ;)
wiek : niedlugo 16
staz: niedlugo 1,5roku

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994


Troche nierówno sie napiełem :p chyba od razu mnie nie pojedziecie? a zreszta mówcie co chceta :p staż 7 miesiecy, lat 17 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994


Troche nierówno sie napiełem :p chyba od razu mnie nie pojedziecie? a zreszta mówcie co chceta :p staż 7 miesiecy, lat 17 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994


Troche nierówno sie napiełem :p chyba od razu mnie nie pojedziecie? a zreszta mówcie co chceta :p staż 7 miesiecy, lat 17 :)
Nie wiem do kogo sie zwrócić ale mam prosbe, usuncie mi jakoś te dwa ostatnie posty, nie wiem dlaczego aż trzy razy to sie zrobiło :/ z góry dziex :)

Zmieniony przez - Chinczas w dniu 2008-11-03 23:04:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

foty

Następny temat

misja wykonana ok 8%BF!!

WHEY premium