SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze Plecy :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 544736

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jak przybajerujesz 2cm to wychodzi równe 40

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
żadna bajera ;] I nie róbmy offtopa z bica w dziale "nasze plecy" xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
ta fotka była z 08.12.2007r
nie mam narazie aparatu zeby porobic foty nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225


prawie nic nie widac ale cwicze dopeiro 5 meichow fotke wrzucam tak o zeby bylo :D weim ze szalu nie ma ale chcialem sie podzielic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 458


a z koleji te moje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397


to i ja wrzuce swoje chude kości

Zmieniony przez - maślor w dniu 2008-07-21 17:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
maślor, hehe mięśnie fajne tyle żeby były większehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] jak zobaczyłe mtwokje zdjęcie to myślałem że masz ponad 2 metry był taki kiedyś koleś c omiał 202 na sfd i z tyłu wyglądał za***iście podobnie, w dodatku nisko aparat masz i na fotrynie sie też zmyliłem tyle że on miał coś 42 w łapie i 100 wagi, pozdr, życze wszystkim dużych pleców jak zobaczyłe mtwokje zdjęcie to myślałem że masz ponad 2 metry był taki kiedyś koleś c omiał 202 na sfd i z tyłu wyglądał za***iście podobnie, w dodatku nisko aparat masz i na fotrynie sie też zmyliłem tyle że on miał coś 42 w łapie i 100 wagi, pozdr, życze wszystkim dużych pleców jak zobaczyłe mtwokje zdjęcie to myślałem że masz ponad 2 metry był taki kiedyś koleś c omiał 202 na sfd i z tyłu wyglądał za***iście podobnie, w dodatku nisko aparat masz i na fotrynie sie też zmyliłem tyle że on miał coś 42 w łapie i 100 wagi, pozdr, życze wszystkim dużych pleców[img]../../buziaki/6.gif" alt="" />

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1081 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10270




takie coś co myślicie?



Zmieniony przez - albiii w dniu 2008-07-22 08:50:08

bo inni nie maja tyle determinacji i jaj by wygladać tak jak ty!
___________________
ban na koncie albi666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
że jesteś chudy. ale plecymają w miare dobre proporcje i idzie w d. kierunku

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

foty

Następny temat

misja wykonana ok 8%BF!!

WHEY premium