SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze Plecy :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 542506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dibo bo moze nie umiesz ich cwiczyc
Drazek, podciaganie sztangi w opadzie, sciaganie za kark, wioslowanie hantla i sciaganie drazka wyciagu na prostych rekach i goli. wszystko oczywiscie z dobra technika. ja dlugo nie czulem plecow podczas treningu myslalem ze tak ma byc , ze niektorych partii sie nie czuje. mylilem sie , jak zaczalem czuc i zmniejszylem ciezar odpowiednio do techniki to zaczely rosnac.
Kiedys bysmy razem potrenowali to by zrozumiel o co chodzi. Ale z Toba bym nie wyciskal zeby sie nie zabic Twoim ciezarem


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2007-12-24 19:08:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752


no tak nad dokładnością treningu to powiem Ci szczerze że od niedawna pracuję, drugi problem to taki że plecy mam w piątek a w piątki to zawsze coś wypadnie albo już człowiek nie ma siły i czasem te treningi przepadały.

Co do siły to dziś robiłem klatkę tak typowo kulturystycznie, czyli powolne opuszczanie napinanie mięśni i max rozciągnięcie. Efekt taki że siłowo trening kończyłem 180kg 2x, to tutaj w seriach 120kg dało mi popalić

no i jeszcze zdjęcie plerów w koszulce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
o f*** nie wiedziałem że mam jakiś taki dziwny przycisk nad karkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
<boi sie>

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dibo to teraz zaczna Ci dopiero rosnac cycki a juz sa za***iste.
A na plecy jest prosta rada. Szczerze to fakt reszte masz lepsza. Plecy tez sa ok ale odstaja wedlug mnie. taki kon powinien miec plegar roz***any na maxa.

Przestwa plecy na poniedzialek. to na pewno pomoze.
a w piatek daj to co masz dobre. I wtedy zawsze priorytetplecow bedzie ok. wiesz jak sie cwiczy po wypoczetym weekendzie. wjezdzasz na kur...e i ladujesz plegar.
Sprobuj tak jak Ci mowie. I technika przede wszystkim. Moze jak znajde chwile to ponagrywam filmiki z trningu plecow. i jakos Ci podesle zebys zerknal jak np ja to robie. i mi szczerze pomaga. na pewno sie poprawily nie bedac nawet na bombie widac progres a co dopiero jak za***e cos
oprzyj glownie trening na tych Cwiczeniach co Ci napisalem. Ew jak chcesz bardziej cos silowego to:
drazek
MC
podciaganie sztangi w opadzie
sciaganie linek wyciagu na prostych rekach.
Ew na koniec troche dobic sciaganiem za kark szeroko.
Drazek jak najszerszy chwyt.
nie traktuj tego jako moje wymadrzanie bo moze to tak wygladac tylko jako kolezenska rade
Masz swietna sylwetke ale musi byc jeszcze lepsza zeby nie bylo sie do czego przyczpic.
Ja trenowalem tak:
PON
plecy bic
WTOR
klata tric
CZWAR
nogi
PIAT/SOB
barki

I szlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
Grzesiek dzięki za pomoc jakbyś dosłał kiedyś filmiki to byłoby za***iście, trzeba się wreszcie do***ać na maxa

No i plecy na pewno przestawię na poniedziałek. Do tej pory robiłem ściąganie za kark w szerokim uchwycie, wiosłowanie, ściąganie do brody i MC

Ściąganie do brody zamienię na podciąganie w opadzie i myślę że ruszy a później się coś pomyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sciaganie do brody to raczej barki i kaptur jesli mowisz o ruchu stojac.


Dibo sprobuj mojego zestawu w tej kolejnosci i bedzie to na pewno nowy bodziec.
Filmy jak bede plecy robil postaram sie nakrecic na kamere i moze Ci to jakos wysle
zawsze warto zerknac. mi tez pomagal MP w pewnych kwestiach a w pewnych dochodzi sie samemu
mysle ze w nast tyg nakrece.
Moze jutro jak sie uda ale z kolei ide na inna pake jutro gdzie bede sam tylko wiec nie ma jak.
Ale w nast tyg damy rade. A obiecalem jeszcze komus wiec bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
nie spieszy się ale jakbyś nakręcił byłoby za***iście, dzięki za wskazówki pojadę Twoim planem od Nowego roku zobaczymy jak ruszy. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412


Wszyscy w koszulkach dali, to ja tez dam

Nie widac szerokosci bo duzo w pasie, ale masa to masa ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
o ja ******le

to już wiem czemu wsuwasz ponad 7000kcal ładny kawał chłopa



Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2007-12-24 23:47:33
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

foty

Następny temat

misja wykonana ok 8%BF!!

Wiecej