SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Następne pół roku - dla biednych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
przerwy w hipermarkecie SĄ - jest to prerwa na posilek wlasnie (przynajmiej w Geant w lodzi, nie wiem jak w innych)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-08-20 16:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
To już rzeczywiście offtopic, ale kolego bananie zastanów się - cóz to znaczy jedna przerwa na 8h pracy? podczas niej ważniejsze jest tzw. siku niż przeżuwanie przygotowanej potrawy. Łyk gainera to proste i wygodne. Wsunięcie 100g ryżu z mięsem, do tego coś do popicia, jakieś sztućce, zaplecze by potem je umyć, jednym słowem ani się nie obrócisz, a zaczniesz żądać zaplecza gastronomicznego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja tam myslę, że nie ma co zbytnio dywagować, każdy radzi sobie jak może, więc każdy sposób który prowadzi do celu jest dobry- powiem tak; że odżywki nie są dla leniwych bo są dla zapracowanych, a poza tym od samej "naturalnej diety" można czesto dostać obrzydzenia nawet do tego co sie z nią łączy- czyli do trenowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ano własnie.
wygoda wygoda, każdej chwili szkoda..zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Wiad - bo trzeba umiec sobie radzic, dla mnie nie byloby problemu* (poza tym jak sie dowiedzialem przerwa taka trwa ok.20min, nie wiem jak Ty ale ja zdaze zrobic w tym czasie wiecej niz siku )


* a dlaczego? nie chce juz sie rozpisywac bo autorowi temat zasmiecamy
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
a co proponujecie jak ktos ma prace ze pol dnia w autcie siedzi?

bez złosliwych komentarzy mietkiego zeby nosic ze soba papier T. :):)

co bardziej zle na zoladek dziala duze sniadanie, i 2 posilek,
czy troche odzywek? (dla mnei oczywiste ze odzywki ale chce sie dowiedziec na 100^%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kanapki z razowego chleba z jakimś mięsiwem
gainerek też może być

zmień podpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
zmieniłem;/


a takie glupie pytanie, co do gainera czy te lepsze jakosciowo jakos lepiej sie strawiają Czy w tym wypadku tez to samo jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
droższe mają więcej białka najczęściej
ważny jest też rodzaj węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ok, dziex a ost pytanie i prosze nie odsyłaj mnie nigdzie,

które wegle są w gainerach najzdrowsze? nie bede mial ewolucji żołądkowych ponich??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastepne pol roku...kilogramy na +

Następny temat

cell pump, xpand, storm, knockout, nitrobolon?

WHEY premium