SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtrudniejszy pierwszy krok...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83
Witajcie.
W przeciągu ostatniego roku, w związku ze zmianą trybu życia na siedzący, stałam się nieszczęśliwą posiadaczką dodatkowych kilogramów. W końcu, zmotywowana coraz gorszym wyglądem i wynikającym z niego złym samopoczuciem, postanowiłam wziąć się za siebie. Jestem obecnie pod opieką dietetyka. Niedługo rozpocznę dietę. Ale dieta to nie wszystko. Chciałabym zacząć ćwiczyć. Tutaj pojawia się jednak problem - nigdy regularnie nie ćwiczyłam i nie bardzo wiem jak się za to zabrać, od czego zacząć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
A gdzie napisałem że ma szamać gotowaną? W jadłospisie jest surowa marchew. Piszesz o merytorycznosci dyskusji,natomiast Tobie też jej brak. Nie mialem zamiaru nikogo z państwa obrazić,jednak to raczej Twoj komentarz jest niegrzeczny, przyjrzyj się mu jeszcze raz. Jeżeli uważasz że moj Ciebie obraża i w mojej wypowiedzi razi brak kultury, to chyba poprostu wymagasz jakiegoś hołdu, wiec może trzeba zejść na ziemie.Dziekuje za wskazówki i przestrogi, bede mial to na uwadze,a w zasadzie juz ukladajac diete wzialem to pod uwage, przemyslalem wszystkie warianty i pozostaje poprostu czujnie obserwować. Każdy organizm jest inny. Pozdrawiam


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2016-01-08 18:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Zacznij od tego, potem napewno Ci ktoś doradzi :)

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html


Zmieniony przez - hellriser w dniu 2015-12-07 12:23:47

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Sugeruję odwiedzić dział LADIES SFD.
Nade wszystko jestem ciekaw jadłospisu ułożonego przez dietetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ja również, mogłabyś wkleić przykładowy dzień z jadłospisu oraz rozkład makroskładników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
mnie tez to dziwi - podaj przykładowy dzień

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
rózne cuda sie widziało na forum...

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
no tak, ja też jestem pare lat na forum.Mysle sobie że nie każdy dobry dietetyk musi byc specjalistą w treningach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Niech zgadnę dieta 1000-1200kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83
Płeć: KOBIETA
Wiek: 24 lata
Waga: 64kg
Wzrost: 165cm
Cel treningowy: Waga 45/50kg max, płaski brzuch
Staż treningowy na siłowni: brak
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu: brak
Dieta: w trakcie przygotowania
Przeciwwskazania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Ostatnio przerabiany plan: brak
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Bez diety, to co najwyżej trochę wody zejdzie i kupy z kiszek. Musisz jeść pewnie więcej, aby schudnąć.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening karku

Następny temat

pozbycie się tłuszczu z brzucha

WHEY premium