SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtrudniejszy pierwszy krok...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83
Dziękuję bardzo za zniechęcenie! Widać pojawienie się tutaj nie było dobrym pomysłem. No cóż.. UMIESZ LICZYĆ, LICZ NA SIEBIE!!!!! Znikam stąd i więcej nie wracam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
widze że ponura czesc forum się zabrała za "pomoc" kolezance. Jakbym był kompetentny to bym pomogl, widze ze trudno uswiadczyć coś.Przeczytał ktos ze dieta jest obecnie w trakcie ukladania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Czy tutaj ktoś coś złego napisał? Nie sądzę, może tekst z kiszkami nie brzmi sympatycznie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Trudno. Nie każdy chce się nauczyć kontrolować swoją wagę. Jak ktoś chce mieć coś bez wysiłku, to będzie miał nic. Dieta to podstawa. Ćwiczenia bez diety są nieskuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tutaj przyznam rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
zgadzam się w zupelności. Chcialbym Ci jakoś pomoc autorko tematu,ale nie jestem kompetentny w kwestii ćwiczen a koledzy widze ze nie chca pomoc i kiepsko na dodatek czytają.Zakladaja z gory ze dieta bedzie zła,lub jej wogole nie bedzie... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pytaczu, koleżanka mówi - zapytałam o kaloryczność (bo przed układaniem diety, dietetyk zazwyczaj proponuje jakąś kaloryczność) a że sama byłam ostatnio i dietetyczka zerknęła na obecną dietę, to złapała się za głowę, że jem 120g białka, stąd stwierdzam (bo na dietetyce niestety, ale uczą jak uczą, nie ma ta dietetyka nic wspolnego z tym jak się odżwiamy ćwicząc siłowo) że dieta będzie oparta na niskiej kaloryczności, co autorce tekstu nie pomoże. Tylko raczej zaszkodzi, to raczej pomoc, nie sądzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz możliwość załatwić regulowane sztangielki albo chociaż piłkę? Tak bez sprzętu jesteś strasznie ograniczone odnośnie ćwiczeń.

Nie unoś się, nikt nic złego nie napisał a raczej każdy chce pomóc.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-12-07 14:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Pytacz_123
zgadzam się w zupelności. Chcialbym Ci jakoś pomoc autorko tematu,ale nie jestem kompetentny w kwestii ćwiczen a koledzy widze ze nie chca pomoc i kiepsko na dodatek czytają.Zakladaja z gory ze dieta bedzie zła,lub jej wogole nie bedzie... :)

Doświadczenie.

Poza tym nie rozumiem, po co ktoś o coś pyta, gdy nie chce usłyszeć odwiedzi. Co za problem wkleić jeden przykładowy jadłospis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
blue_hope
Pytaczu, koleżanka mówi - zapytałam o kaloryczność (bo przed układaniem diety, dietetyk zazwyczaj proponuje jakąś kaloryczność) a że sama byłam ostatnio i dietetyczka zerknęła na obecną dietę, to złapała się za głowę, że jem 120g białka, stąd stwierdzam (bo na dietetyce niestety, ale uczą jak uczą, nie ma ta dietetyka nic wspolnego z tym jak się odżwiamy ćwicząc siłowo) że dieta będzie oparta na niskiej kaloryczności, co autorce tekstu nie pomoże. Tylko raczej zaszkodzi, to raczej pomoc, nie sądzisz ?


mozna oszacować PPM,ale CPM bez aktywności fizycznej juz nieszczegolnie, nie sądzisz ? ;) Mysle że nie zaskodzi jej niska kalorycznosc skoro chce schudnac to jest logiczne ze musi byc na ujemnym bilansie ;) dieta 1000-1200 kcal jak napisalas z przekąsem napewno odpada, ale tyle mozna powiedziec bez obliczen ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening karku

Następny temat

pozbycie się tłuszczu z brzucha

WHEY premium