SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy plan, nie pierwszy kontakt ze sportem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, od ponad roku chodzę na Tajski box i wpadłem na pomysł aby uzupełnić to siłownią. Mam mozliwość chodzić na siłownie do sąsiada kiedy mi tylko pasuje i myślę aby ze 2-3x w tygodniu uczęszczać tam. Ma on ławkę z regulacją, gryf prosty, lekko łamany, mocno łamany, hantle i około 80 kg obciążenia.

W piwnicy znalazłem stary plan brata i nie wiem czy według was on się do czegoś nadaje czy układać coś innego, brat aktualnie nie przebywa w Polsce ale z tego co pamiętam to jakieś efekty miał na tym planie jednak wydaję mi się on dośc dziwny i nie wiem czy mogę z niego korzystać.

Przepisze dokładnie jak na kartce ma abyście mogli go ocenić, skorygować(za co z góry dziękuję)
Trening A
Gryf lekko łamany[biceps]: 12,10,8,6,6 - liczba powtórzeń w serii, za każdym razem zwiększamy ciężar o 2,5kg
Mocno łamany węższy chwyt[biceps]: 10,8,6,6 - liczba powtórzeń w serii, za każdym razem zwiększamy ciężar o 2,5kg
Hantle[biceps]: 12,10,8,6,6
Martwy ciąg: 12,10,8,6,6 - liczba powtórzeń w serii, za każdym razem zwiększamy ciężar o 2,5kg
Wiosłowanie: 12,10,8,6,6 - liczba powtórzeń w serii, za każdym razem zwiększamy ciężar o 2,5kg
Brzuszki 4x25 powtórzeń

Trening B
Wyciskanie hantli na ławce płasko a następnie skośnie: 12,10,8,6,6
wyciskanie sztangi stojąc: 12,10,8,6,6
Wyciskanie zza głowy: 12.10.8.6.6
Triceps gryf łamany leżąc: 12.10.8.6.6
Uginanie przedramion w oparciu wspierając się o ławeczkę: 10,10,10,10
Brzuszki 4x25
Pompki 4x20

Następnie był trening C ale w nim znajdowało się tylko " NOOOOGIII !!!!!" Dowsłownie coś takiego więc myślę że był trening nóg ale bez sprecyzowanych ćwiczeń.


Co myślicie o tym planie? Uda się coś z tego ulepić czy ciężko będzie?


Pozdrawiam i czekam na odp :)

Zmieniony przez - Swiezak150 w dniu 2014-09-16 18:23:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie, ten plan się do niczego nie nadaje.

Albo weź coś z pierwszego roku treningów (podwieszony art w tym dziale) albo poszukaj na body factory arta siłownia a sporty walki (na pewno wyskoczy w googlach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia, suple, bieganie.

Następny temat

Czy to miało sens? Prosba o rady ;)

WHEY premium